Introvertov Sprievodca

Ak aj ty patríš medzi introvertov, predpokladám, že je pre teba náročnejšie len tak vhupnúť do vzťahu. Kde sa dajú stretnúť ženy, keď sme už skončili školu? V baroch a kluboch? Medzi preplnenými davmi, hlasnou hudbou a alkoholom? Môj štýl to napríklad nie je. Fakt očakávajú ľudia za takých podmienok nejaké romantické prepojenie? Ako zástupca introvertov som radšej doma, čítam si knihu, zacvičím si alebo pozerám niečo na noťase.

Nie som hanblivý a dokážem byť spoločenský, ale len do vtedy, kým si nepotrebujem od ľudí znovu oddýchnuť. A narozdiel od extrovertov, neviem vpadnúť do vzťahu len tak a hocikedy. Takže kde hľadať, keď patrím medzi introvertov?

Tu sú tri možnosti:

Online randenie 

introvertov

Skvelý spôsob ako stretnúť ženu je online rande. Umožní ti to vy-filtrovať si typy žien podľa záujmov a osobnostného typu ešte predtým než s nimi začneš naozaj randiť. Nemusíš komunikovať face to face a vieš to urobiť z pohodlia domova.

Napíš si profil, ktorý je vtipný a zároveň reálny. Daj si nejakú dobrú foto. Keď si budeš robiť profil, hovor si nahlas, čo píšeš. Znie to zaujímavo? Ak to nie je zaujímavé pre teba, tak nebude ani pre iných.

Pošli svoje správy ženám, ktoré sú zábavné a kreatívne. Maj na pamäti, že vo všeobecnosti dostávajú ženy veľa správ na online zoznámenie a nedostaneš odpoveď na každú správu, ktorú vyšleš. Osobne by som jej dal nejakú vtipnú otázku. Musíš ju niečim zaujať. Napísať niečo, čo iní nie.

Napríklad, ja som si raz všimol profil ženy, ktorá chodí na lekársku fakultu. Tak som jej napísal:

“Ukázali ti na škole, ako preniknúť do mužského srdca?”

Ona: “Nie, ale učili ma ako pitvať mužské srdce”

“Wow, pripomeň mi, že ťa nemám nikdy naštvať.”

Trápne? Ale zabralo to. Videl si niekedy film “Hitch” s Willom Smithom? Uč sa ťahy. Na rozhovory sa dá ísť rôznymi spôsobmi, ale určite ocení, keď si prečítaš jej profil a nenapíšeš len preto, že vyzerá dobre na foto. Tatko si vymeňte pár správ a opýtaj si od nej číslo. Neodhlasuj sa predtým, než získaš jej číslo. Už sa ti to potom nemusí podariť.

Ak si zaslal správy na niekoľko aktívnych profilov a stále si nedostal odpoveď, spätne prebehni, čo píšeš vo svojom profile a spravách. Bežnou chybou je posielať správy, ktoré obsahujú len “Ahoj” alebo “Ako sa máš?” Tento spôsob nadviazania rozhovoru je super v reálnom živote. Pri online randení to však takto nefunguje.

Cez koníčky

introvertov

Ďalší skvelý spôsob, ako stretnúť nejaké ženy, je prostredníctvom koníčkov. Nájdi si činnosť, ktorá ťa baví.

Ak máš rád pohyb, choď si zacvičiť. Takéto trávenie voľného času je teraz veľmi populárne aj medzi babami. A aspoň máš istotu, že tvoja budúca frajerka bude pohybovo zdatná. Ešte lepšie ako posilka sú skupinové cvičenia. Je tam väčší priestor na zoznámenie a komunikáciu. Máš väčšiu istotu, že tam nejaké dievčatá budú.

Ďalšia super vec je dobrovoľníctvo. Možno si typ človeka, ktorý rád pomáha ľuďom a chce byť v nejakej komunite.

A čo ak sa radíš medzi introvertov, ktorí radi čítajú knihy alebo hrajú video hry? Všetko sa dá ak sa chce. Môžeš sa pripojiť do knižného klubu alebo na rôzne “sešn”, kde sa hrajú spoločenské alebo video hry.

Takýto spôsob zoznámenia sa je skvelý, lebo máte spoločné koníčky a ľudia sú skôr naklonení k spoločnému rozhovoru. Plus sú spoločné koníčky aj dobrým základom pre vzťah.

Cez svoje spoločenské kruhy

introvertov

Toto je jeden z najlepších spôsobov. Človek, s ktorým zdieľaš spoločných priateľov je skvelý potencionálny partner. Už máte niečo spoločné, lebo obidvaja poznáte rovnakú osobu. A tiež pre ňu to bude veľký bonus.

Tento spoločný kamoš vám môže dohodnúť rande. Jednoduchšie to prelomí ľady a vyhnete sa tej čudnej neohrabanosti, čo panuje na prvých stretnutiach.

Čo ak sa v tvojom spoločenskom kruhu nenachádza nikto potencionálny na randenie? Potom si nájdi aj nejakých nových kamošov. Ako som spomínal vyššie, nájdi si záľuby, kde by si mohol nájsť potencionálnych kamarátov. Buď otvorený k zoznámeniu sa s hocikým, nie len s potencionálnymi frajerkami. Skús sa s niekým spriateliť. Možno spoznáš niekoho s kým si budeš rozumieť.

Maj na pamäti, že extroverti sa radi obklopujú ľuďmi. Stačí, že máš jedného extrovertného priateľa a môžeš sa zoznámiť s ľuďmi, ktorých si nikdy predtým nestretol. Možno pozná niekoho, kto sa ti zapáči.

Aby si si našiel frajerku, nemusíš sa nútiť byť extrovertný. Ale ak chceš stretnúť nejaké ženy, musíš ísť niekde, kde sa nachádzajú. Aj keď patríš medzi introvertov, musíš byť trošku spoločenský. A kto vie? Možno nájdeš nejakú, ktorá si s tebou zahrá playstation.

Ak máš iný názor, alebo sa chceš podeliť o svoju skúsenosť zapoj sa do diskusie na Facebooku!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *