10 Najlepších Typov ako sa Správne a Štýlovo Obliecť

V dnešnej dobe sa na celkový výzor kladie veľký dôraz. Či chceš alebo nechceš, štýloví muži majú väčší úspech u žien, v práci aj kolektíve. Našťastie už nie je žiaden problém sa takto štýlovo obliecť. Existuje plno videí, článkov a fotiek. Stačí si vybrať štýl, ktorý sa ti páči a ísť na nákupy.

Muži majú oproti ženám veľkú výhodu. Stačí im pár univerzálnych prvkov, ktoré vyzerajú dobre na každom a ladia s každým kúskom oblečenia. Niektoré kúsky sa dajú dokonca kúpiť na internete bez toho, žeby si ich skúšal. Pozri sa na pár typov, ktoré ti zaručia úspech. Ak máš záujem aj o ďalšie typy, na konci článku sú linky venujúcej sa tejto téme, ktoré ti pomôžu.

1. Maj aspoň jedno tričko s véčkovým výstrihom 

Sú módne a pritom ležérne. Kúp si také, čo ti budú sedieť. Nie príliš tesné ani príliš voľné, aby nepôsobili, že si si ich od niekoho požičal. Je veľmi pohodlné, a keď si vyberieš to správne, bude aj univerzálne. Nesiahaj po tričku s príliš hlbokým výstrihom. Vyzerá to hlúpo.

štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com

2. Investuj do svetra v dobrej kvalite

Sveter je všestranný a funkčný. Nie len že ťa chráni pred chladom, ale pôsobí extrémne sexy. Môže sa nosiť samostatne alebo s košeľou, či kravatou a pod., čím si vytvoríš rôzne zaujímavé a štýlové vzhľady. Sú super ku casual, formálnym aj špeciálnym udalostiam.

štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com

3. Vyhnuté rukávy vyzerajú elegantne a sexy 

Ak chceš typy ako správne vyhrnúť rukávy, pozri si toto skvelé video nižšie od realmenrealstyle.com. Nerob to ledabolo. Je veľký rozdiel medzi správne vyhnutými a odfláknutými rukávmi.

štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com

4. Neutrálne farby a vzory sú klasikou, s ktorou nič nepokazíš 

Ale neobliekaj sa prvoplánovo. Nos klasické farby, ktoré zladíš s farebnými doplnkami a vzormi. Myslím doplnky ako kravaty, motýliky, ponožky, vreckovky atď. Vyskúšaj neobvyklé manžetové gombíky či spony. Každá zábava prichádza s malým rizikom.

štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com
štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com

5. Laďte farby a vzory 

Experimentovanie je zábava, ale nepreháňaj to. Nechaj si niečo aj nabudúce. Ak si chceš dať niečo výrazne a extravagantné, dbaj na to, nech to nevyvolá opačný efekt. Ak chceš pridať viac farieb, vzorov a textúr, nikdy pri tom nezabúdaj na pôvodné oblečenie. Musí to všetko ladiť, aby to bolo elegantné a štýlové. Ak to preženieš, môže to zabiť celkový vzhľad.

6. Slnečné okuliare a rámy si vyberaj podľa tvojho typu tváre 

Nekupuj okuliare len tak z brucha. Neznamená to, že keď sú posledným módnym kúskom, tak budú sedieť aj tebe. Sú typy okuliarov, ktoré pristanú len určitým typom tvári. Takže namiesto opičenia sa, vyber si špeciálny kus, ktorý vyzdvihne tvoje črty.

štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com

7. Investovať do dobrých hodiniek nie je príležitosť ale investícia 

Kvalitné hodinky okrem toho, že sú perfektnou investíciou, tak sú aj skvelým doplnkom do šatníka. Sú neutrálnym prvkom a odrážajú tvoj vkus. Ak nevieš, do ktorých investovať prečítaj si náš článok Do týchto hodiniek sa oplatí investovať. A napísali sme aj článok o tom Ako nosiť náramkové hodinky ako gentleman.

štýlovo obliecť
Vodrich iconic silver/blue

8. Každý typ oblečenia, ktorý si kúpiš, ti musí správne sedieť

Nič by nemalo byť príliš tesné či voľné. Všetko tak akurát. Takto to vyzerá najlepšie, pritom nezáleží či je to drahý materiál alebo trendy kus oblečenia, ak máš správnu veľkosť.

štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com

9. Ak máš príležitosť, daj si ušiť oblek na mieru 

Nie je nič lepšie ako oblek, ktorý sedí ako uliaty. Viacerí z vás cvičia a práve preto nájsť v obchodoch primeranú konfekčnú veľkosť je ťažké. Nohavice sú príliš krátke, sako ak je väčšie na ramenách, potom je príliš voľné v pase. Oblek na mieru je niečo, čo si všimne každý.

štýlovo obliecť
Loro Piana cashmere blend Zdroj: principlem.tumblr.com

Kov laďte s kovom 

Prstene, hodinky spony na kravatách, náramky atď. Ak je spona na opasku strieborná, mali by byť strieborné aj ostatné prvky. Ak je opasok v hnedej koži, tak by mal byt aj náramok v hnedej koži atď.

štýlovo obliecť
Zdroj: tumblr.com

Prečítajte si aj ďalších našich sprievodcov oblečenia:

10 vecí, ktoré ženy považujú na mužoch za najatraktívnejšie

Vyznáte sa v pánskych oblekoch? Stručný prehľad a rozdelenie

Mužov sprievodca vôňami. Parfém, kolínsku alebo toaletnú vodu?

Štylové oblečenie od ozbrojených síl. Prvky oblečenia, ktoré majú pôvod v armáde

Similar Posts

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *