erekciu
|

Prečo Muži Strácajú Erekciu s Kondómom

Ten čudný moment keď stratíš erekciu ... 

Ak si muž, určite si to zažil. Všetko je perfektné, predohra sa vyvíja skvele, a ona je spracovaná na pulzujúce, neskutočný sex. Erekcia je silná, a to ťa ešte viac nažhavý.

A potom príde ten okamih. Tvoja milenka na teba sladko ale priamo pozrie a povie, "Potrebujeme kondóm."

Dáva to logiku. Riziko pohlavných chorôb a otehotnenia je vysoké. Takže musíš si dať kondóm ...

Ale naše genitálie nechápu logiku. A niekedy to trvá len pár sekúnd, kým zmäkne. Tým že je milá a chápajúca to len zhoršuje. Tvoje vnútro ti hovorí, že to nedokážeš robiť s kondómom.

Prešiel som si rovnakým procesom. Pár krát som stratil erekciu keď som musel použiť kondóm. Nie je to bohviečo. Nerád to priznávam, ale parkrát som klamal partnerke, že nemám doma kondóm, pritom som ich mal kopu. Príliš som sa bál, že sexuálne zlyhám. Páni, som rád, že nikto nedostal pohlavnú chorobu alebo žiadna neotehotnela vďaka tomuto malému klamstvu.

Takže prečo sa toto deje? Prečo nám kondómy zapríčiňujú stratu erekcie?

Personalizované Cigary

Jedinečný darček pre muža, ktorý nájdete iba u nás. Špeciálny laser, ktorý má vysokú presnosť a citlivosť dokáže vygravírovať Váš odkaz, alebo logo na krycí list cigary, bez toho aby ju poškodil, alebo ovplyvnil jej chuť.

Skutočný dôvod prečo muži strácajú erekciu

Mohol by si klamať seba a ostatných s vysvetleniami ako:

  • nemáš dostatok pôžitku s kondómami
  • kondóm ťa veľmi tlačí
  • pauza medzi predohrou a navliekaním kazí romantiku

Ale hlboko vo svojej mysli vieš, že toto nie sú skutočné dôvody.

Pokiaľ ide o citlivosť a pohodlie, dobre vieš, že tvoj penis nie je taký citlivý. Po pravde, čím tvrdší, tým menej citlivejší. A čo sa týka ne-romantiky počas 2 hodinovej pauzy, už si sa ocitol aj v menej romantických situáciach a erekciu si mal riadnu.

Takže aký je skutočný dôvod, prečo prichádzaš o erekciu a čo s tým dokážeš urobiť?

Ak si chceš na to odpovedať, musíš si uvedomiť, že tvoj hlavný sexuálny orgán je umiestnený medzi ušami, alebo ak chceš v hrudníku. Je to tvoja hlava a srdce, ktoré ťa zapínajú a vypínajú.

Takže dôvod prečo my muži strácame erekciu je, že keď nás žena požiada nasadiť si kondóm, máme s tým spojenú nepríjemnú myšlienku alebo emóciu. A aký pocit alebo myšlienka to môže byť?

Aj keď je každý muž iný, nepríjemná myšlienka sa týka toho istého: tým, že ťa žiada, aby si nosil kondóm ťa vlastne nechce prijať vo svojom vnútri. A to môže byť naozaj zničujúca myšlienka pre muža.

Pár právd o mužskej sexualite 

Muž je rád ak sa cíti pozvaný, vítaný milujúcou osobou, ktorej dôveruje a otvára pre neho náruč. Keď žena víta muža vlhkosťou je to pre neho obrovská satisfakcia. Keď sú jej telo a duša utiahnuté, uzavreté - znamená to neprístupnosť.

Muži hlboko v duši túžia po tom, aby boli prijatí, vítaní a dôveryhodní. 

A požiadavka nosiť kondóm to nespĺňa. Môže to vyjadrovať:

  • ak si ho nedáš, nevpustím ťa (si nevítaný)
  • neverím ti, že si zdravý alebo si dokážeš kontrolovať ejakuláciu (nie si dôveryhodný)

Jedná sa o podvedomé myšlienky, ktoré vojdú do mužskej mysle a spôsobujú problém s erekciou.

images

Pochopenie je prvý krok k odblokovaniu sexuality.

Ako prvé je dôležité si uvedomiť, že aj keď budeš nosiť kondóm si vítaný a prijímaný. Neskutočne ťa chce. Vlastne ťa chce tak veľmi, že sa ti chce plne odovzdať a dôverovať ti. Aby sa tak stalo, musí sa cítiť v bezpečí. Takto presvedčiť samého seba bude trvať nejaký čas, ale akonáhle to príde, už ťa to neopustí a kondómy nebudú problémom.

Aby si sa dostal do takého stavu, najlepšie je praktizovať. Sám ale aj s partnerom.

Precvičovanie osamote

Zoznám sa a spriateľ s kondómami. Kúp krabičku kondómov a začni experimentovať. Nos kondóm a pohraj sa s ním.

Viem, že inštrukcie hovoria o nosení kondómov, len keď je penis postavený. Dôvod je, že keď nemáš plnú erekciu, kondóm môže prekĺznuť, a to by nebolo bohviečo. Ale teraz na to zabudni. Si sám a môžeš použiť kondóm aj keď je tvoj penis úplne ochabnutý. V skutočnosti by si mal praktizovať túto zručnosť. Nosiť kondóm na mäkkom penise a potom ho stimulovať.

Zoznám sa s kondómom a zbav sa averzií voči nemu. Akonáhle budeš precvičovať s partnerkou, bude to pre teba užitočné.

Drevené Hodinky s Gravírovaním

Drevené hodinky s gravírovaním sa tešia veľkej obľube najmä ako darčeky na výnimočné príležitosti. Ak chcete vášmu blízkemu darčekom ukázať, že vám na ňom záleží, rozhodne nestačí kúpiť bežný darček v najbližšom obchode.

Precvičovanie s partnerom

Toto môže byť trošku desivé, takže si musíš povedať, že neustúpiš. Budeš mať kondóm bez ohľadu na to, či ste skončili pohlavný styk alebo nie.

Nabudúce keď nastane príležitosť, nečakaj na partnera kým sa opýta, či si môžeš navliecť kondóm. Keď si užívate predohru, choď do toho a povedz: "Dám si pre istotu kondóm"

To znamená, že či sa chystáš vniknúť do svojho partnera alebo nie, napriek tomu môžeš použiť kondóm a pokračovať v tom, čo ste robili. V určitom bode aj zabudneš, že nejaký kondóm máš.

Tvoja partnerka má tiež úlohu. Môžeš ju požiadať, aby ťa podporila jednoduchým spôsobom: nech robí s tvojím penisom to, čo by urobila aj keby si na ňom nemal kondóm. Dotýkať sa ho, cmúľať, dráždiť - tak ako keby tam nebol.

A teraz, keď ste obidvaja v tom najlepšom a máš na sebe kondóm, vojdi do nej. Napriek tomu, že tvoja erekcia nie je dostatočne silná, je to v pohode. Len zatiaľ pridŕžaj kondóm, aby sa nezošmykol. Ale dostaň sa do bodu, aby si do nej vnikol, keď máš na sebe ešte kondóm. Tento moment je strop, a po ňom už bude všetko jednoduchšie. Čím viac budeš mať pocit, že to ide tak ako má, tým viac bude pre teba milovanie s kondómom prirodzenejšie. Uvedomíš si, že to nie je až taký veľký rozdiel, či ho máš alebo nie. A obidvaja sa budete cítiť bezpečnejšie a sebavedomejšie. Precvičuješ, takže sa snaž neejakulovať do svojej partnerky, napriek tomu, že nosíš kondóm. Účelom je získať dôveru s kondómami nie zažiť najlepšie milovanie svojho života.

Každý muž na planéte by mal byť schopný, ak je to nutné, milovať sa s kondómomDlhujeme to sebe a našim partnerkám. Žiadať partnerku, aby sa nepoužívali kondómy, len aby sme ochránili našu sexuálnu hrdosť, nie je riešením. Ak sa dvaja milenci rozhodnú nepoužívať kondómy, malo by to byť ich vedomé rozhodnutie a nie podvedomé zablokovanie.

Bav sa 🙂

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *