Individualizácia je v dnešnej dobe plnej konvencie silným fenoménom. Možnosť mať svoj vlastný originálny produkt je túžbou mnohých mužov i žien a drevené hodinky sa tomuto trendu prispôsobujú. Vďaka gravírovaniu si môžete náramok, obal ciferníku či krabičku hodiniek prispôsobiť podľa vašich predstáv!

Drevené hodinky s gravírovaním sa tešia veľkej obľube najmä ako darčeky na výnimočné príležitosti. Ak chcete vášmu blízkemu darčekom ukázať, že vám na ňom záleží, rozhodne nestačí kúpiť bežný darček v najbližšom obchode. Mali by ste popracovať na originalite, výnimočnosti. Ak dokážete dar obohatiť o niečo unikátne, čo sa nedá len tak hocikde zohnať, obdarovaná osoba si ho bude oveľa viac vážiť. Pritom nemusí ísť o nič drahé. Personalizácia je v dnešnej dobe možná pri mnohých zaujímavých produktoch. Napríklad, aj v prípade drevených hodiniek, ktoré sú sami o sebe originálnym darčekom.

Drevené Hodinky Wolf Corredor - Ebenové DrevoGravírovanie drevené hodinky Wolf Corredor 1
Wolf Drevené Hodinky Azul - Čierny Ciferník a Ebenové DrevoAzul - Čierny Ciferník a Ebenové Drevo
Drevené Hodinky Terreno - Ebenové DrevoDrevené Hodinky a Drevené Doplnky pre Gentlemanov | Darček pre Muža

Drevené hodinky ako symbol

Drevené hodinky s gravírovaním poslúžia ako skvelý darček na rôzne výročia. Sú totižto symbolom času – najvzácnejšej veličiny, ktorú máme. Hodinky môžu byť vnímané ako symbol spoločne prežitých šťastných rokov, ale na druhej strane aj ako symbol pokračujúceho vzťahu v budúcnosti. V tomto ohľade sú zaujímavým darčekom aj partnerské drevené hodinky s gravírovaním. Tie majú podobný dizajn a farebné zladenie, reprezentujú tak spojenie a väzbu medzi dvoma ľuďmi. Samozrejme, drevené hodinky s gravírovaním sú taktiež skvelým nápadom na darček pre muža na narodeniny, Vianoce, alebo akýkoľvek iný významný sviatok.

Čo si môžete nechať vygravírovať?

Drevené hodinky od slovenskej značky Wolf, ktoré ponúkame v našom e-shope, poskytujú široké možnosti gravírovania. Otázkou je, čo si vlastne môžete nechať vygravírovať. V tomto smere ste obmedzení len maximálnym možným počtom znakov. Medzi najobľúbenejšie gravírované texty patria mená, iniciálky, dátumy, prípadne krátke odkazy. Na hodinky si tak viete nechať vygravírovať dátum narodenia, svadby, odkaz „milujem ťa“, alebo čokoľvek iné. V neposednom rade, vygravírovať si môžete nechať aj logo alebo obrázok. Výber je len na vašej fantázii!

V prípade väčšiny modelov drevených hodiniek si môžete nechať text či obrázok vygravírovať na zadnú stranu ciferníka, náramok a krabičku. Niektoré verzie však umožňujú gravírovaný text pridať aj na bočnú stranu. Viete tak kombinovať viacero motívov na rôznych častiach tela hodiniek.

V našom e-shope nájdete drevené hodinky s gravírovaním pre mužov aj ženy. Dostupné sú v rôznych dizajnových a veľkostných prevedeniach, líšia sa aj drevom, z ktorého sú vyrobené. Je už len na vás vybrať si konkrétny model, ktorý si na prvý pohľad zamilujete!

Výroba, Kvalita a Ekológia

Všetky ponúkané produkty spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne štandardy a vyrábané sú s dôrazom na čo najdlhšiu životnosť. Ich hodnotu a precízne spracovanie pocítite po každom nasadení na ruku. Všetky naše drevené výrobky sú zhotovené z kvalitného kusu dreva, väčšinou sa jedná o Santalové, Ebenové, Orechové alebo Javorové drevo. Pevnosťou a tvrdosťou sa určite nevyrovná oceli, alebo inému kovu, ale je veľmi pevné. Nemusíte na nich dávať pozor, môžete ich nosiť ako bežné hodinky.

Svoju nižšiu pevnosť oproti oceli za to drevené hodinky doháňajú svojou ľahkosťou a prírodnou krásou. Keďže má drevo prirodzené zafarbenie, nehrozí, žeby sa z hodiniek lúpala farba, alebo lak. Prototyp všetkých modelov hodiniek, bol pred sériovou výrobou testovaný niekoľko mesiacov a podrobovaný rôznym poveternostným podmienkam.

Zároveň, všetky hodinky sú vyrábané z dreva, ktoré vzniká ako odpad pri opracúvaní dreveného nábytku. Kvôli vašim hodinkám či náramku tak nemusí umrieť ani jeden strom naviac.

Drevené Hodinky - Ako ich Balíme

Rycyklované a biodegradovateľné obalové materiály

Všetky naše drevené hodinky, náramky a iné naše produkty zasielame v obaloch, ktoré sú vyrobené z recyklovaného papiera opatrené pečiatkou s certifikácom FSC. Ten označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. Na čom nám rozhodne veľmi záleží. Tak že tomuto certifákátu, by ste rozhodne mali venovať pozornosť pri akéjkoľvek kúpe produktu.

Limity: predná a zadná strana našich hodiniek sú chránené jemným chráničom vyrobeným z plastu. Práve testuje náhrádzanie týchto plastových chráničov papierovými. Aj pri skladovaní a fungovaní celej firmy sa snažíme aby sme obmedzili používanie plastov a podľa možnosti ich vylúčili. Všetok odpad, ktorý je vyprodukovaný samozrejme separujeme.

Ekologické balenie drevených hodiniek Wolf

Starostlivosť o hodinky

Prírodné drevo sa treba starať. Keď máte drevené podlahy, ošetrujete ich rôznymi čistiacimi prostriedkami. Mysleli ste ale nato, že aj o Vaše drevené doplnky sa treba starať? V tomto článku Vám prinášame zopár tipov, ako a ako často treba venovať pozornosť Vašim dreveným hodinkám, aby starli do krásy.

Drevo je materiál, ktorý neustále pracuje. Preto je dôležité, aby bol ošetrený aspoň raz ročne. Pokiaľ si v tom nájdete záľubu a zistíte, že čistenie a starostlivosť drevených hodiniek Vás baví, môžete to pokojne praktizovať častejšie.

Pri bežnom používaní a nosení hodiniek je dôležité, aby ste drevo, z ktorého sú hodinky vyrobené potierali olejom. Je to tá najjednoduchšia cesta, ako udržiavať drevené hodinky v nezmenenom stave. Ten správny olej sa cez póry dreva vsiakne do úplného vnútra a zabezpečí, že drevo zostane pevné a odolné. Taktiež sa olejom vyplnia jemné pukliny, ktoré by sa mohli zväčšiť pri kontakte s vodou. Pár vrstiev oleje Vaše hodinky ochráni. Záleží však aj na tom, ako často nosíte svoje drevené hodinky a v akom počasí. Preto treba každé drevené hodinky ošetrovať individuálne. Keď sa olej vsiakne príliš rýchlo, drevo je vysušené a môžete aplikovať druhú vrstvu.

Viac o starostlivosť o drevené hodinky sa dočítate v tomto článku.

Výber je Len na Vás

Sledujte nás aj na Instagrame

[instagram-feed]