Partnerské Drevené Hodinky – Ideálny Dar Nielen pre Novomanželov!

Vybrať hodnotný a originálny svadobný dar pre novomanželov nemusí byť vždy jednoduché. Unikátnym, no zároveň praktickým riešením môžu byť práve kvalitné partnerské drevené hodinky. Tie si môžete nechať prostredníctvom gravírovania individualizovať podľa vašich predstáv a vytvoriť tak nezabudnuteľný dar, ktorý spraví radosť!

Drevené hodinky sú perfektným darčekom pre novomanželov nielen vďaka ich unikátnemu dizajnu. Zároveň potešia vysokou kvalitou, ktorá zaručuje, že budú prakticky slúžiť ešte dlhé roky. Partnerské drevené hodinky sú vyrobené z rovnakého druhu dreva, takže navonok sa na seba podobajú. Mimochodom, drevo používané na výrobu hodiniek je stopercentne recyklované. Využívané sú odrezky, ktoré sa produkujú pri výrobe dreveného nábytku. Tieto krásne hodinky sú tak skvelým darom aj pre ľudí, ktorí rozmýšľajú ekologicky a snažia sa držať „zero waste“ trendu.

Najlepšie partnerské drevené hodinky

V našom e-shope ponúkame prémiové drevené hodinky od slovenskej značky Wolf. Vyberať si môžete z viacerých verzií partnerských hodiniek, ktoré sú vyrobené z odolného a štýlového zebrového dreva.

Zvoliť môžete napríklad partnerské drevené hodinky Terreno, ktoré sú dostupné v dvoch verziách. Buď so strieborným ciferníkom v prípade oboch hodiniek, alebo s ciferníkmi rozdielnych farieb – ružovej a striebornej. Atraktívnym moderným dizajnom zaujmú aj partnerské drevené hodinky Geografo.

Prostredníctvom gravírovania môžete nechať na hodinky zakomponovať originálne textové či obrázkové odkazy. Gravírovaný text viete nechať aplikovať na bočnú stranu hodiniek, náramok, originálnu drevenú krabičku a v prípade modelu Terreno aj na zadnú stranu ciferníka. Výber gravírovaného textu či obrázku je len na vašej kreativite, limitom je maximálny počet znakov.

PARTNERSKÁ DARČEKOVÁ KRABIČKA

Pekná partnerská drevená krabička vyrobená zo smrekového dreva, do ktorej sa zmestia akékoľvek dve drevené hodinky. Celá je robená ručne z masívu.

Partnerské drevené hodinky ako darček na výročie?

Samozrejme, partnerské drevené hodinky svoje uplatnenie nenájdu len ako darček pre novomanželov. Darovať ich môžete aj vašej polovičke, napríklad ako darček k výročiu. Na rozdiel od kvetov, obrazov či iných menej praktických darov, ktoré rýchlo upadnú do zabudnutia, originálne drevené hodinky vám budú vašu lásku pripomínať ešte dlhé roky. Sú symbolom vzájomného prepojenia a môžete ich hrdo nosiť kamkoľvek sa vyberiete, k akémukoľvek outfitu. Drevené hodinky rozhodne nie sú len nejakým okrasným doplnkom. Odolné sú aj voči dažďu či striekajúcej vode, takže ich bez obáv môžete nosiť ako bežné hodinky.

Tak neváhajte a vyberte originálny darček pre novomanželov, prípadne pre seba a vášho partnera, aj vy. Kvalitné drevené partnerské hodinky Wolf sú dostupné za prijateľné ceny, no radosť, ktorú vzbudia, bude na nezaplatenie!

Nezabudnite sa pozrieť aj na našu Facebookovú stránku. 

Sledujte nás aj na Instagrame

[instagram-feed]

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *