Záujem o drevené hodinky a doplnky neustále narastá. Aj na Slovensku vzniká čoraz viac e-shopov, ktoré ponúkajú tento druh sortimentu. Prečo by ste si mali spomedzi iných konkurentov vybrať práve nás?

Drevené hodinky a štýlové drevené doplnky sú našou vášňou. Považujeme ich za výnimočný spôsob, ako sa v dnešnej dobe plnej rôznych umelých materiálov vrátiť k pôvodným prírodným koreňom, no zároveň oživiť image a posunúť ho na nový level. Pri výbere nami ponúkaných produktov sme nároční a dbáme na to, aby spĺňali najprísnejšie štandardy. Neustále sa snažíme podnikať kroky, ktoré spríjemnia nákupný zážitok na našom e-shope a prinesú každému nášmu zákazníkovi pridanú hodnotu naviac. Medzi hlavné benefity, ktoré vám pri nákupe ponúkame, patria nasledovné.

Drevené hodinky Wolf a jeho balenie
Ekologické balenie produktov Wolf
drevené hodinky wolf terreno

1. Široký sortiment drevených hodiniek a doplnkov

Vieme, že každému sa páči niečo iné. Pri výbere produktov do nášho portfólia sa snažíme myslieť na všetkých a priniesť tak produkty s rôznymi dizajnmi, veľkosťami, funkciami a farebnými kombináciami. Zameriavame sa predovšetkým na drevené hodinky a príslušenstvo, no v našej ponuke nájdete aj drevené okuliare, cigary a doplnky k obleku.

2. Dôraz na kvalitu, ekológiu a lokálny pôvod

Práve preto sme sa rozhodli vytvoriť drevené hodinky pod vlastnou značkou Wolf. Všetky ponúkané produkty spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne štandardy a vyrábané sú s dôrazom na čo najdlhšiu životnosť. Ich hodnotu a precízne spracovanie pocítite po každom nasadení na ruku.

Zároveň, všetky hodinky sú vyrábané z dreva, ktoré vzniká ako odpad pri opracúvaní dreveného nábytku. Kvôli vašim hodinkám či náramku tak nemusí umrieť ani jeden strom naviac.

Rovnako tak si dávame záležať aj na použitých obaloch a ich pôvod. Samotné hodinky sú zabalené v darčekovej drevenej krabičke z balzového dreva. Táto krabička je potom vložená do recyklovanej kartónovej krabice, ako výplň sú použité recyklované papierové vločky. 

3. Rýchle doručenie a 60-dňová možnosť vrátenia tovaru

Vieme, že na vaše vytúžené drevené hodinky či iný produkt už netrpezlivo čakáte. Naše logistické procesy sme preto optimalizovali tak, že drevené hodinky aj s gravírovaním budú u vás doma do 48 hodín od objednania. Ak náhodou s dodaným produktom nebudete spokojní, vrátiť nám ho môžete až do 60 dní od doručenia.

4. Možnosť jednoduchého skrátenia náramku

V prípade dreveného náramku si nemôžete jeho veľkosť meniť ako v prípade klasických látkových, gumených či kožených náramkov. To však nie je žiaden problém! Pri zadávaní objednávky si viete zvoliť, na akú veľkosť vám máme náramok skrátiť. Naviac, do balenia hodiniek vám pribalíme sadu na skrátenie náramku, vďaka ktorej si dokážete jeho veľkosť jednoducho prispôsobiť aj sami, bez návštevy hodinára.

5. Individualizácia prostredníctvom gravírovania

Všetky nami ponúkané hodinky si môžete individualizovať podľa vašich predstáv. Na náramok, bočnú stranu hodiniek, drevenú krabičku, prípadne zadnú stranu ciferníka si viete nechať vygravírovať text alebo obrázok, vďaka ktorému budú vaše drevené hodinky jedinečné.