darček pre otca
|

Hľadáte dokonalý darček pre otca? Máme pre vás 6 tipov!

Výber darčekov pre rodinných príslušníkov je často náročná záležitosť. Predsa len, poznáte ich už odjakživa, v priebehu rokov ste im dali desiatky darov, a tak vám dochádzajú originálne nápady. Ak sa snažíte nájsť unikátny darček pre otca, ktorý vyčarí úsmev na tvári, už si ďalej nemusíte lámať hlavu. Pripravili sme si pre vás 6 zaujímavých tipov, ktoré sa oplatí vyskúšať!

Ešte pred tým, ako sa vrhnete do hľadania dokonalých darčekov, skúste porozmýšľať nad tým, čo má váš otec rád. Nespomínal vám v poslednom čase, že mu niečo chýba? Nevšimli ste si, že by po nejakej veci veľmi túžil? Pokiaľ áno, o darček máte v podstate postarané. Ak nie, vyskúšajte jeden z nasledovných tipov.

Zážitková jazda plná adrenalínu

Ak aj váš otec patrí medzi dobrodružnejších mužov, adrenalínová jazda môže byť skvelým darčekom. V dnešnej dobe sú možnosti skutočne široké. Darovať mu viete napríklad let akrobatickým lietadlom, v ktorom zažije veľké preťaženie a manévre vyrážajúce dych. Alebo jazdu v super-rýchlom športovom aute, na štvorkolke, motorke alebo vodnom skútri. Pre odvážnejších je dobrou alternatívou zoskok padákom.

darček pre otca, skok s padakom

Drevené hodinky – skvelý darček pre otca

Každý chlap má rád hodinky. Niektorí ich vnímajú ako praktický doplnok, iní ako estetickú súčasť outfitu. Jedno je však isté – originálne drevené hodinky spravia radosť každému otcovi. Zaujmú výnimočným dizajnom, unikátnym pocitom po nasadení na ruku a množstvom výhodných vlastností. Sú antialergické, antiseptické, majú nízku hmotnosť a príjemnú prirodzenú vôňu dreva. Stačí si pozrieť našu ponuku drevených hodiniek a vybrať si!

Spoločná dovolenka

Nie každý darček musí byť vecný. Na väčšie životné jubileá je dobrým nápadom netradičná dovolenka, na ktorej budete spoločne tráviť čas. Ten je predsa tým najvzácnejším darom. Môžete sa vydať do exotickej krajiny, kde ste ešte neboli. Alebo si užiť kempovanie či plavbu okolo neobývaných ostrovov. Všetko je len na vašej predstavivosti!

Zberateľský kúsok

Ak váš otec zbiera modely áut, staré známky, telefóny, šperky alebo čokoľvek iné, skvelým nápadom na darček môže byť práve kúsok, ktorý mu vo vitríne ešte chýba. Skúste nenápadne zistiť, aký zberateľský predmet by sa mu ešte zišiel a spravte mu ním radosť.

Personalizované Cigary

Cigara je už od nepamäti spájaná s gentlemanmi a pravými mužmi. Fajčenie kvalitnej cigary je symbolom blízkeho priateľského spojenia a dôvery.  A práve preto môže byť skvelým nápadom na darček pre otca na narodeniny, či inú udalosť. 

Gravírovanie spočíva vo vypálení textového odkazu alebo loga priamo na krycí list cigary. Využíva sa pri tom laser, vďaka ktorému je možné precízne gravírovať aj najmenšie detaily, no zároveň nijako nepoškodiť cigaru a nenarušiť jej pôvodnú chuť.

Dlhoročný sen

Túži váš otec už niekoľko rokov po štýlovej motorke? Alebo nejakom starom veteráne? Tento veľký sen mu viete splniť napríklad v podobe darčeka na okrúhle narodeniny. Aj keď si takýto veľký dar nemôžete dovoliť sami, skúste sa spojiť s ostatnými rodinnými príslušníkmi či známymi. Je veľká šanca, že spoločnými silami dokážete sen vášho otca pretaviť do reality.

Veríme, že sme vás inšpirovali a vybrať originálny darček pre otca bude pre vás omnoho jednoduchšie!

Zdroj foto: unsplash.com

Sledujte nás aj na Instagrame

[instagram-feed]

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *