Drevené Hodinky Predatore - Zebrové Drevo Modrá Oceľ (Automatic)

Originálny darček pre muža, ktorý poteší? Drevené hodinky!

Vybrať darček pre muža k narodeninám, výročiu alebo akémukoľvek inému väčšiemu sviatku vie byť občas náročné. Možno sa aj vy ocitáte v situácii, že chlap, ktorého sa chystáte obdarovať, už jednoducho všetko má a neviete tak vybrať nič originálne. No žiadny strach.  Prinášame vám inšpiráciu na výnimočný darček pre muža, ktorý spraví radosť – drevené hodinky s gravírovaním!

Hodinky patria k základným doplnkom každého správneho chlapa. Plnia estetickú, no zároveň praktickú funkciu, preto ich obľubujú prakticky všetci muži. Darovať hodinky však môže byť náročné. Predsa len, výber je obrovský a vy si možno neviete rady s tým, ktorý model zvoliť. Nehovoriac o tom, že mnohé moderné verzie sú príliš ťažké, veľké a s prebytkom funkcií, čo nemusí každému mužovi vyhovovať. Ako originálny dar tak dávajú najväčší význam drevené hodinky. Tie sú sami o sebe výnimočným produktom. Veľkou výhodou je ľahká možnosť ich individualizácie prostredníctvom gravírovania.

Drevené Hodinky Predatore - Zebrové Drevo Čierna Oceľ (Automatic)Drevené Hodinky Predatore - Zebrové Drevo Modrá Oceľ (Automatic)
Drevené Hodinky Azul - Modrý ciferník a Ebenové Drevo, darček pre mužaDrevené Hodinky Azul - Čierny Ciferník a Ebenové Drevo
Drevené Hodinky Aviador - Zebrové a Santalové DrevoDrevené Hodinky Wolf Aviador - Tmavé Santalové Drevo

Drevené Hodinky - Nezabudnuteľný a praktický darček na výročie

Na drevené hodinky môžete nechať vygravírovať originálny textový odkaz, prípadne dokonca logo alebo obrázok. Takýto detail spraví hodinky výnimočnými. Mužovi budú vždy pripomínať, na aký sviatok ich dostal a od koho. Na rozdiel od rôznych obrazov, dekorácií a iných darčekov na výročie, ktoré rýchlo zapadajú prachom a zabudne sa na ne, drevené hodinky budú plniť praktickú funkciu dlhé roky. Sú štýlovým a kvalitným doplnkom, ktorým sa bude chlap rád pýšiť vždy a všade. Ak hľadáte darček pre muža k výročiu, vydať sa môžete aj cestou unikátnych partnerských hodiniek.

Široký výber pre každého

Ak muža dobre poznáte, vybrať mu optimálne drevené hodinky nebude vôbec problém. V našej ponuke drevených hodiniek nájdete desiatky kvalitných modelov od slovenského značky Wolf. Voliť môžete z rôznych typov dreva a farebných variantov. Odlišnosti sú aj vo funkciách jednotlivých hodiniek a samotnom dizajne.

Darček pre muža, ktorý dokonale „sadne“

Ku všetkým nami ponúkaným dreveným hodinkám vám pribalíme aj sadu na skrátenie náramku. Ten je vyrobený z dreva, na ruke tak hodinky pôsobia veľmi prirodzene a príjemne. Dĺžku náramku si viete zvoliť už pri zadávaní objednávky, no ak hodinky kupujete ako tajný darček, možno ju nebudete vedieť presne odhadnúť. V takom prípade vám odporúčame radšej objednať o niečo dlhší náramok, ktorého dĺžku si viete následne pomocou sady na skrátenie jednoducho prispôsobiť. Hodinky tak dokonale sadnú na ruku, ako keby boli vyrobené na mieru.

Vybrať darček pre muža k narodeninám, meninám alebo ďalším sviatkom tak rozhodne nemusí byť žiadna veda. Spravte svojmu otcovi, dedovi, priateľovi, manželovi či kamarátovi radosť unikátnymi drevenými hodinkami s gravírovaním aj vy!

Nezabudnite prosím sledovať náš Instagramový a Facebookový profil, ak sa chcete dozvedieť o naších nových modeloch, či akciách. Rovnako sa môžete prihlásiť aj na odber noviniek na konci našej stránky. Ďakujeme.

Výber je Len na Vás

Sledujte nás aj na Instagrame

[instagram-feed]

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *