Návod ako Skrátiť Náramok na Drevených Hodinkách

Viacero zákazníkov nás kontaktovalo na našom live chate o pomoc pri skrátení náramku na našich drevených hodinkách. A tak sme sa rozhodli pre Vás pripraviť stručný ilustračný návod ako to zvládnuť aj doma. Ku hodinkám okrem darčekovej krabičky prikladáme aj nástroj na skrátenie, ktorý Vám túto činnosť uľahčí.

Ak idete skracovať remienok na drevených hodinkách, ktorý sa nachádza nad 12. hodinou (dielik bez kovového zapínania), vytláčate kolík zprava doľava.

 

V prípade, že chcete skrátiť remienok, ktorý sa nachádza pod 6. hodinou (dielik s kovovým zapínaním), vytláčate tyčinku zľava doprava.

 

Skrátenie remienku pri hodinkáchNa skrátenie remienku je dobre používať špeciálne nástroje, jeden taký nájdete aj pribalený v darčekovej krabičke . Ak si nieste istý, alebo vybavenie predsa len nemáš, vyhľadaj hodinára, ktorý ti stým určite rád pomôže. Niektorý hodinári avšak majú strach, že dané hodinky pri manipulácií polámu či poškodia. V takom prípade ich prosím len uistite, že hodinky sú dostatočne pevné na takúto manipuláciu.

set na skrátenie náramku, nástroj na skrátenie náramku

Výber Najpredávanejších Modelov