Antialergické hodinky, drevené hodinky wolf, antialergický náramok

Antialergické Hodinky – Drevené Hodinky A ich Antiseptické Účinky

Drevo – priateľ človeka, nepriateľ baktérií

Drevo je vynikajúcim zdrojom a my v PravýMuž.sk ho s nadšením využívame na drevené hodinky. Dozviete sa o dreve informácie s ktorými ste sa zatiaľ možno nestretli. Budete ho milovať ešte viac.

Prečo drevo?

Drevo je prírodný a obnoviteľný zdroj, ktorému sa dá vždy dôverovať. Ako ľudia vyvíjame najmodernejšie materiály, ale drevo im stále dokáže konkurovať a obstať medzi tými najlepšími.

Estetika

Drevo a rovnako tak aj naše drevené hodinky sú nádherné. A to nie len preto že je prírodné a príjemné na dotyk. Farba, textúra a vlákna dreva dodáva každému výrobku osobitnú príťažlivosť a jedinečný osobitný vzhľad. To znamená že, žiadne dve drevené hodinky nikdy nevyzerajú rovnako. Každé jedne sú unikát a máte ich len vy. Skvelí darček pre blízkeho.

Hygiena, Psychika a Antialergické hodinky

Druhy dreva, ktoré používame na drevené hodinky, obsahuje antibakteriálne látky. Rôzne polyfenoly, triesloviny aj terpenoidy. Teda éterické živice, ktoré dávajú drevu charakteristickú vôňu. Toto sú prirodzení nepriatelia baktérií, testy ukázali, že po dvoch hodinách zmizlo 99 % batérií na doštičkách vyrobených z dreva. Na rozdiel od tých syntetických a kovových batérie prežili výrazne dlhšie. Najme ak na nich boli stopy používania.

Drevo však pomáha aj pri regenerácii a liečbe. Ľudia naň podvedome reagujú pozitívne. Príjemná farba, ktorá nie je ani príliš teplá, je taká akurát zemitá, ktorá nevyvoláva v ľuďoch nejaké silné stimuly. Na dotyk je príjemné, je primerane teplé, pôsobí uvoľňujúce a znižuje pulz. Aktivujú sa tie časti mozgu, ktoré súvisia s pocitom pohody. Prehlbuje sa dýchanie. Drevo ako prírodný materiál skoro vôbec nereaguje s pokožkou. Tak, že sú perfektnou voľbou pre ľudí, ktorý ktorý majú problém s alergiami alebo kožné problémy. S drevenými hodinkami sa Vám to nestane, doposiaľ nám neboli hlásené žiadne reakcie práve naopak – dodali sme drevené hodinky zákazníkom, ktorý majú problémy s kovovými hodinkami a tie od nás do dnes radi nosia na zápästí. Jedná sa tým pádom o Antialergické hodinky.

Udržateľnosť

Aj z hľadiska životného prostredia je drevo a tým aj drevené hodinky inteligentnou voľbou, pretože je obnoviteľné. Aj keď používame iba malé množstvo dreva snažíme sa aby vždy pochádzalo zo zdrojov, ktoré dávajú pozor na ekológiu a za každý vyrúbaný strom vysadia jeden nový. Momentálne taktiež rozbiehame spoluprácu z organizáciou na ochranu slovenských lesov a prírody.


Najpredávanejšie Modely

Zdroj: https://www.stuba.sk, http://www.victorinox.com

Similar Posts

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *