1. Spôsob Platby

Prosím, vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje.

A) Platba Vopred

Platbu vopred uskutočnite po potvrdení objednávky tovaru bankovým prevodom alebo vkladom na účet: 2919848428 / 1100, (Tatra Banka)

Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky.    V prípade platby prevodom na účet,  zrealizujte platbu bezodkladne po potvrdení objednávky, najneskôr však do 10 kalendárnych dní. Zakúpený tovar bude vyexpedovaný až po zaplatení kúpnej ceny, teda po pripísaní celkovej sumy tovaru vrátane príplatku za prepravu na účet predávajúceho.    Ak nebude platba  pripísaná na účet do 5 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku stornovať.

B) Platba pri Prevzatí Tovaru – Dobierkou

Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie. Podrobné informácie o platobných podmienkach a vrátení platby nájdete v Obchodných podmienkach.

2. Doprava

Objednávky vybavujeme a odosielame každý pracovný deň. Objednaný tovar bude pripravený k odoslaniu najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky, resp. od pripísania platby na účet predávajúceho. Pri preberaní tovaru je potrené skontrolovať neporušenosť obalu. V prípade zjavného poškodenia spíšte s pracovníkom Slovenskej pošty, resp. kuriérskej/doručovatelskej spoločnosti protokol  o škode a tovar nepreberajte. Následne tovar písomne reklamujte.

Slovenská Pošta

Tovar doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty na Vami uvedenú poštovú adresu. Zásielka Vám bude doručená do 5 pracovných dní od podania. O expedícii tovaru budete informovaní  prostredníctvom e-mailu.

Doručenie tovaru na dobierku, aj pri platbe vopred je suma 3,- EUR