Vaša „Dokonalá” Budúca Žena

Dokážem zhrnúť ako si predstavujú moji kamoši svoju nastávajúcu

  1. Blondína
  2. Štíhla
  3. Sexy

Ďalší chcú aby mala rada futbal, pila pivo a mala plné veľké prsia.

Všetci sa nezhodneme v tom, čo uprednostňujeme na ženách. Sme tvrdohlaví a stojíme si stoj čo stoj za svojimi preferenciami, ale buďme sami sebou a nájdeme si skutočne ženu po akej túžime a nie takú, ktorá existuje len na internete.

Určite ste už počuli, že to po čom túžite, je dobré si vizualizovať. To isté platí o ženách, ale skúsme myslieť dlhodobo. Viacero vlastnosti, ktoré si myslíme, že chceme vidieť na žene sa vzťahujú len na ženy na jednú noc. Ako sa spieva v piesni od Coldplay-u: „When you get what you want but not what you need.”  Zamyslite sa, či taká po ktorej túžite je aj použiteľná do života. Tak ako u mužov aj u žien je charakter dôležitá vlastnosť. Ak nájdete skvelú ženu, bude to vaša najhodnotnejšia vec v živote. Pozrite si kvality, ktoré by mala mať každá žena.

Podporuje vaše sny a to v čo veríte

Máte sen vlastniť loď, riadiť pretekárske auto, či pilotovať lietadlo? Každý máme sny. Napokon sú našou motiváciou a poháňadlom. Ale v momente, keď jej hovoríte o vašich túžbach – smeje sa, tvrdí že je to nemožné, máte sa vrátiť na zem a radšej šetriť na spoločné hniezdo?! Táto žena vás nemá rada takého aký ste. Každý sme sa pre niečo narodili, pre niečo tu sme, máme radi niečo iné. Máme svojské názory, svojské túžby, svojské osudy. Nedovolte žiadnej žene, aby vás ovplyvňovala a menila vás. Samozrejme to netreba preháňať, byť sebecký a plniť si len mužské maniere. Vzťah je spoločná stavba, budujte ju spoločne a rešpektujte si sny navzájom.

Dokonalá žena, skvelá žena, perfektná žena, úžasná žena, zodpovedná žena, rozumná žena, atraktívna žena, nastávajúca, manželka, dokonalá manželka

Robí vás lepším mužom 

Majte sa na pozore, ak je pre vás život s ňou každodenným peklom. Keď si už aj vaši kamaráti všimli, že sa v jej spoločnosti správate inak ako zvyčajne, zamyslite sa čím to je. Mala by vás „ťahať” dopredu a povýšiť na lepšiu osobu. Ak cítite, že stagnujete, máte častejšie zlú náladu ako zvyčajne asi viete prečo. Pozor, niekedy zmena kamarátov je nevyhnutná a možno ste sa len posunuli ďalej, kde by vám už starí kamaráti neporozumeli. Nebojte sa selektovať, tí praví ostanú.

Dôverujete jej

Podrýva vašu dôveru, pretože stále zahmlieva? Viackrát sa vám stalo, že ste ju „načapali” ako skrýva telefón, emaily, Facebook. Nevie argumentovať na zvláštne situácie, vyhovára sa, vymýšľa si? A s takou osobu si predstavujete budúcnosť, vážne? Nezmení sa, nerešpektuje vás. Bude to robiť dookola. Ale pozor možno vám len robí zrkadlo. Možno jej nedôverujete, pretože si myslíte, že robí to čo vy. A to je veľký rozdiel.

Ma ambície 

Mala by mať silný charakter, túžby, ciele, pevné názory. Jednoducho vedieť čo chce. Jasné, že keď ma 20 nemôžete od nej čakať životné rozhodnutia. Ale pokiaľ má po vysokej, je načase, aby vedela čo chce. Ak ma s tým problém, pre svoje a jej dobro ju nenechajte len tak plávať životom, nerozmaznávajte ju, lebo si koledujete o to, že ju budete musieť viesť za ručičku do konca života. Správna žena by mala mať svoje záľuby a nelipnúť len na tých vašich. Stretávať sa aj so svojimi kamošmi nie len vašimi a vedieť existovať osamote. A mať ambície neznamená len byť karieristkou. Pokojne môže byť žienkou domácou a vychovávať deti. To isté platí pre vás. Keď budete mať medzi sebou jasno vzťah plynie jednoduchšie.

Dokonalá žena, skvelá žena, perfektná žena, úžasná žena, zodpovedná žena, rozumná žena, atraktívna žena, nastávajúca, manželka, dokonalá manželka

Nie je sebecká

Mala by sa zaujímať o ostatných. Sledujte ako sa správa k rodine a priateľom. Nie je dobré znamenie, ak si nie je blízka so svojou rodinou a nemá žiadnych priateľov. Prispieva bezdomovcom, stará sa o rodinu, pomáha priateľom? Ale je dobré uvážiť aj ostatné okolnosti. Možno je trošku sebecká, lebo vyrastala bez súrodencov, nemá kamarátov, pretože je introvert alebo ma fóbiu s ľuďmi, možno si s nimi nerozumie. No minimálne sledujte ako sa správa k vám. Vás miluje, trávi s vami najviac času, dôveruje vám, pozná vás dokonale, tak ako sa k vám správa? Je obetavá? Stará sa o vás, keď ste chorý? Zamyslite sa.

Je atraktívna

Vo vašich očiach by mala byť No 1. Keď ide okolo vás idete sa zblázniť. Má pre vás neskutočnú charizmu a priťahuje vás všetkými desiatimi. Krása pominie, ale čo zo seba vyžaruje by malo byť pre vás silnejšie ako čokoľvek iné. A preto nepozerajte len na vonkajšiu krásu. Mala by byť krásna aj do hĺbky duše, pretože tento typ krásy nepominie. Charizma a krásna duša = <3

Dokonalá žena, skvelá žena, perfektná žena, úžasná žena, zodpovedná žena, rozumná žena, atraktívna žena, nastávajúca, manželka, dokonalá manželka

Je inteligentná

Inteligentná pre vás. Každému vyhovuje iná úroveň inteligencie. A tak nepozerajte na to, že si perfektne rozumie s kamoškami alebo nebodaj s vašim dobrým kamarátom. VY budete s ňou tráviť množstvo času, a preto by mala byť schopná viesť s vami konverzáciu. Mala by byť múdra, šikovná a vedieť vám dobre poradiť. Mať silnú ženskú intúiciu. Ja osobne sa často obraciam na svoju priateľku. Zhromažďuje všetky múdrosti od svojej matky a pamätá si všetko. Áno všetko, možno až príliš …

Dokonalá žena, skvelá žena, perfektná žena, úžasná žena, zodpovedná žena, rozumná žena, atraktívna žena, nastávajúca, manželka, dokonalá manželka

Miluje vás bezpodmienečne 

Ak sa vás snaží meniť je čas posunúť sa ďalej. Vaša manželka by vás mala milovať bez ohľadu na vašu minulosť, povahu a pod. Ak jej nevyhovujete nech si nájde iného. To neznamená, že máte byť so sebou 100 % spokojný a nepracovať na sebe. Ale ak jej vadia čo i len vaše základne vlastnosti a povaha nie je to správne. Nemôžete zo seba urobiť iného človeka.

gif laska

Je zodpovedná

Pamätá si udalosti a stretnutia? Chodí všade načas? Robí si dobre svoju prácu a vie si zariadiť život? Dokonca ešte myslí aj na vaše “to do listy”? Je to správne. Ale ak naopak, má veľa dlhov, všetko sa jej sype na tú hlavu, o ktorej nevie kde jej stoji? 🙂 Je to prúser. Nezmení sa. To je jednoducho povaha. Môže si vstúpiť do svedomia a tvrdo na sebe zamakať. Ale ak tvrdi, že sa zmení a zlyháva aj v základných povinnostiach preč od nej. Financie budú hlavnou príčinou rozvodu.

Rozumie si s vašou rodinou

Ak sa ani nepokúsila vychádzať s vašou rodinou či priateľmi nechajte ju ísť. Nemala by byť kritická na ľudí, ktorých milujete, majú vás radi a boli k vám lojálny po celý život. Sú prípady, kedy ju vaša mamička nemusí mať rada a bude to chcieť váš zásah, ale vo všeobecnosti by si mala rozumieť s ľuďmi vo vašom živote. Manželstvo je spojenie dvoch osôb, ktoré žili svoj život už pred svadbou.

Nepodliehajte sile sociálnych sietí. Selektujte príspevky a selektujte pravosť fotografií, ktoré pridávajú vaši kamaráti. Dnešné fotoaparáty dokážu divy. Majte tie správne hodnoty a chcite ich aj od vašej ženy. Keď to nerobíte pre seba, tak aspoň pre vaše deti. Nezabudnite, že budú z polovice ako ona.

Zdroj: Inšpirované článkom zo stránky goodguyswag.com

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *