|

Nikdy Sme Nechceli Zlých Mužov – Tak prečo si to myslíte?

Muži si často myslia, že ženy nepriťahujú tzv. “dobrí chlapci.”  a chcú presný opak. Ale čo to vôbec znamená byť zlý chlapec alebo muž? Ako sa taký muž správa a vyzerá?

Celé je to nepochopené

Keby ste sa opýtali ľudí ako vyzerá zlý chlap, väčšinou by odpovedali trestanec, tyran žien, alkoholik, zlodej, zabijak atď. A takého chlapa asi žiadna zo žien nechce. Alebo túžime my ženy po chlapovi typu James Dean? Chceme chlapa, ktorý jazdí na motorke, chodí v roztrhaných rifliach, fajčí, pije a rád vyvoláva bitky? Milujeme nezodpovedných chlapov, ktorí nemajú z čoho platiť účty alebo ich neplatia načas, mužov, ktorí nám kvety radšej ukradnú ako kúpia, a takých, ktorí nás podvádzajú lebo sú jednoducho cool a nás to priťahuje?

Nemyslím.

Takže je to celé trochu skreslené a nepochopené.

nechceme zlych muzov

Je to presne naopak

Veď my predsa milujeme milých chlapov. O to celý čas ide. Nájsť milého chlapa, otca našich detí. Milujeme džentlmenov, ktorí nám otvoria dvere, zavesia kabát a povedú za ruku. Milujeme chlapov, ktorí nás láskajú, podporujú a hovoria nám aké sme skvelé. Milujeme chlapov, ktorí o nás hovoria pred kamarátmi pekne, vážia si nás a rešpektujú. Milujeme chlapov, ktorí nás podporujú, navaria nám občas večeru, kúpia darček alebo večer povedia “poď si ľahnúť na moju hruď.” To neznie ako opis zlého chlapa.

Tak prečo nás isté typy nepriťahujú?

Chlapcov nedelíme na dobrých a zlých. Veď samé nie sme dokonalé. Ale riadime sa emóciami. Nie vždy v nás vie rozpáliť oheň len pohľad na vás. Potrebujeme dobrodružstvo. Prebudiť vášeň. Nemáme radi nudných chlapcov. To je to správne slovo. No to, čo je pre jednu ženu nuda, pre inú môže byť zábava. Pre niekoho je zábavné a dobrodružné spoločné čítanie kníh v parku, pre iných cestovanie po Amerike. Máme radi sebavedomých chlapov, ktorým je jedno, čo si o nich druhí myslia, majú svoju individualitu, záľuby a charizmu. Máme radi takých chlapov, ktorí sa neboja nás pobozkať na prvom rande. Ktorí sa nenechajú nami udupať. Lebo každá žena, ktorá chce pozornosť, provokuje a skúša hranice. Máme radi chlapov, ktorí majú svoj názor a nechcú byť pod papučou. Ale to so zlým chlapom nič nemá …nechceme zlych muzov

Dôležitá je aj žena 

Ale povedzme si, že aj ženy vedia byť svine. Aj ženy vedia byť zlatokopkami alebo inak trafenými bytosťami, ktoré mužov len zneužívajú. Povrchnými kozami, čo chcú Justinov Bieberov. Ak žena nemá čo ponúknuť, len očakáva a chce muža meniť, to nie je ta správna osoba na vzťah. Feministická žena, ktorá verí vo všeobecný názor, že muži sú svine, nie je ta správna žena. Pre – emancipovaná žena, ktorá nechce s tebou deti, zaujíma ju len kariéra a verí v zabitie biologických hodín, nie je ta správna žena. Žena, ktorá nechce navariť, poupratovať, len lakovať si nechty, nie je ta správna žena.

Nikdy sa nemeňte kvôli žene. Ak máte problém nájsť správnu ženu, hľadajte vo svojom vnútri, zamyslite sa, kde môže byť chyba a pracujte na svojom sebavedomý, ale vždy to robte pre seba.

Ak máš iný názor, alebo sa chceš podeliť o svoju skúsenosť zapoj sa do diskusie na Facebooku!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *