Ako Zistíš, že je tá Pravá

Najlepší spôsob ako docieliť šťastné a verné manželstvo je vziať si tu pravú ženu. Ako ale zistíte, že ste našli tú pravú a môžete sa usadiť?

Niektorí chlapi sú veľmi vyberaví. Vo svojej mysli majú perfektné ženské vlastnosti: sexy ale poriadkumilovná, múdra ale nie škaredá, štíhla, ale perfektná kuchárka atď. Bohužiaľ, žiadna živá žena nemôže naplniť mužské fantázie, a tak muži zostávajú natrvalo single. Druhý typ človeka pozerá na neúspešné manželstvá druhých, najmä jeho vlastných rodičov, a nechce sa oženiť zo strachu, že si vybral zlú ženu.

Môj kamarát si vzal podľa neho správnu ženu a tvrdí, že zistiť, či je ta pravá, nie je žiadna veľká veda. Tu je päť pokynov, ktoré ho utvrdili v tom, že jeho žena je určite tá PRAVÁ:

 1. Všetko funguje ako má už od začiatku:

  Najlepšie vzťahy, aké som kedy videl, vrátane toho môjho, sa už od začiatku vyvíjali prirodzene. Pár sa stretol, klaplo im to, začali randiť a vzali sa. Tak to bolo aj u nás. Nikdy sa nestalo, že by jeden z nás nevedel na čom je. Cítil som, že všetko sa deje v našom vzťahu prirodzene. Nikdy sme sa neskúšali rozísť a vrátiť späť k sebe. Dokonca sme ani o tom neuvažovali. Naopak, veľa párov sa rozíde a dá dohromady niekoľko krát. Bojujú, napravia to, a znova bojujú. Tento prchavý vzťah podľa mňa bude pokračovať aj v manželstve.

 1. Je za dobre s vašou rodinou a rodičmi:

  Môže sa stať, že vaša priateľka a jeden z kamarátov, alebo členov rodiny majú konflikty, lebo si nesedia povahovo. Ale vo všeobecnosti, by mala zapadnúť medzi tých čo milujete. Porozmýšľajte – rodina vás vychovala a urobila tým, kým ste, a vy si vyberiete priateľov na základe spoločných záujmov a hodnôt. Pokiaľ nemajú radi vašu priateľku a ona ich, potom to môže znamenať, že na nej nevidíte niečo dôležité, čo vidia oni. Keď sme zamilovaní, často to zatemňuje naše videnie a úsudok. A potom tí, čo ich milujeme sú mimo nášho vzťahu. Neznamená to, že by ste sa mali rozísť so ženou, ktorú milujete len preto, že ju vaši priatelia a rodina nemajú radi. Ak ste si istý svojim vzťahom – do toho, vezmite si ju! Ale je múdre prihliadať na spätnú väzbu ostatných.

 1. Neexistuje nič, čo by ste chceli na nej zmeniť:

  Vždy budú vo vzťahu existovať rozdiely a konflikty. Ale ak je niečo, čo vás výrazne rozčuľuje na priateľke, mali by ste sa nad tým zamyslieť. Na začiatku vzťahu, keď sa váš mozog kúpe v chemikáliách lásky, ste ochotný prehliadať chyby, dokonca vám prídu podivne roztomilé. Ale po niekoľkých rokoch, keď láska vyprchá, vám začnú liezť na nervy. Pamätajte si, že ľudia sa nemenia, a ani v manželstve to nebude inak. Ak vám niečo vadí na vašej priateľke, s čím nedokážete žiť, nemrhajte vaším časom.

 1. Je vašou najlepšou kamoškou:

  Fyzická príťažlivosť a chémia sú samozrejme dôležité pre každý vzťah. Ale jadro vzťahu by malo tvoriť silné a hlboko zakorenené priateľstvo. Ak zostarnete, budete mať vrásky, vaše libido klesne a fyzická príťažlivosť nebude dôležitá. Čo udrží pohromade vaše manželstvo, keď ste starí a šediví, je priateľstvo. Preto, ak cítite, že vaša priateľka je zároveň aj najlepšou kamarátkou, máte veľkú šancu, že vám to vydrží. Chcete s ňou tráviť všetok svoj čas? Robí všetky situácie ľahšími, vrátane takých ako platenie daní? Máte pocit, že jej môžete povedať čokoľvek a ona vie o vás viac, ako ktokoľvek iný? Tak potom je tá správna.

 1. Nevystraší vás myšlienka na svadbu:

  Roztrasení muži noc pred svadbou sú dobrí vo filmoch, ale pravda je taká, že keď si budete brať tú „pravú“, nebudete sa báť vôbec. Po celú dobu, od randenia a zasnúbenia, až po svadbu som nad ňou takto nerozmýšľal. Jediné, čo som cítil, bolo šťastie a vzrušujúce očakávanie. Nehovorím, že keď ste nervózny nemali by ste sa ženiť. Ale ak chodíte každý týždeň ako lev v klietke, pretože si nie ste istý, či ste spravili správne rozhodnutie, možno by ste sa mali zamyslieť.

Pravý muž Pravá žena, www.pravymuz.sk, laska, vztahy a rodina, vivien
“Gone with the Wind” hral Clark Gable a Vivien Leigh ako Rhett Butler a Scarlett O’Hara.

Svokor mi na svadbe povedal: „Svadba je o tom, či si našiel osobu, bez ktorej nevieš žiť, a nie s ktorou chceš žiť.“ Ak takúto nájdeš, môžeš si byť istý, že je to tá pravá.

Zdroj: ties.comartofmanliness.com

Similar Posts

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *