Firemné darčeky nemusia byť nudné. Tieto nápady sa oplatí vyskúšať

Firemné darčeky sú nielen dobrým spôsobom, ako potešiť obchodných partnerov či zamestnancov. Naviac poslúžia ako skvelý marketingový nástroj. Ak ich ešte nevyužívate, mali by ste rozhodne začať. Avšak, perá s logom či obyčajné tričká sú už príliš zaužívané a nevytvárajú tak dostatočný WOW efekt. Namiesto nich preto odporúčame vyskúšať nasledovné netradičné alternatívy.

Na úvod je potrebné poznamenať, že firemné darčeky by mali byť prispôsobené ich účelu. Pokiaľ sa jedná o pozornosť pre významného obchodného partnera, pri výbere by ste si mali dať rozhodne záležať. Ani reklamné predmety či dary pre zamestnancov však neberte na ľahkú váhu. Vždy sa snažte splniť dva základné aspekty – aby bol firemný darček pre obdarovaného človeka prakticky využiteľný, no zároveň, aby vzbudil pozornosť a pozitívne emócie.

Unikátne doplnky k obleku

Tento firemný darček je skvelým nápadom najmä v korporáciách, kde zamestnanci chodia oblečení v oblekoch. Nevyberajte však len také hocijaké doplnky. Originálnym riešením sú napríklad drevené manžety, na ktoré si môžete nechať vygravírovať ľubovoľný text, vzor alebo logo. Alebo darujte vašim zamestnancom drevené motýliky, na ktorých krabičku viete taktiež nechať vygravírovať vzor podľa vašich preferencií. Tieto výnimočné drevené doplnky k obleku nájdete v našej ponuke.

Drevené hodinky s gravírovaním

Pokiaľ zháňate hodnotnejší darček pre vašich najúspešnejších zamestnancov, prípadne obchodných partnerov, zaujímavým nápadom sú drevené hodinky. Tie prinášajú viacero benefitov. Majú nízku hmotnosť, doslova sa tak stanú súčasťou ruky. Drevený materiál je antiseptický, antialergický, pôsobí prirodzeným dojmom a naviac krásne vonia.

V našej ponuke nájdete kvalitné drevené hodinky od slovenskej značky Wolf, na ktoré si môžete nechať vygravírovať ľubovoľný text, vzor alebo logo. Či už na krabičku, alebo samotné telo hodiniek. Vyberať si viete z mnohých modelov, ktoré sa líšia veľkosťou, funkciami a dizajnom.

Oblečenie, ktoré vytŕča z radu

Nie je žiadnym tajomstvom, že firemné oblečenie je veľmi účinným marketingovým nástrojom. Pokiaľ ho však chcete využiť naplno, zabudnite na najlacnejšie jednofarebné tričko s logom firmy na prsiach. Takéto oblečenie obvykle skončí na spodnej poličke skrine, prípadne ho budú zamestnanci využívať na prácu okolo domu. Reklamný potenciál tak prudko klesá.

Nechajte si navrhnúť oblečenie s netradičnými vzormi. Skvelou alternatívou ku jednofarebným tričkám môžu byť mikiny, nepremokavé bundy či šiltovky. Osvedčeným reklamným predmetom sú aj ruksaky. Niekedy stačí naozaj málo a z neatraktívneho reklamného textilu je zrazu štýlový kúsok, ktorý budú vaši zamestnanci či spolupracovníci radi naplno využívať.

Firemné darčeky ako Personalizované Cigary (aj pre nefajčiarov)

Cigary sa vyznačujú veľkým obsahom kvalitného tabaku, no napriek tomu sú vhodné aj pre nefajčiarov. Totižto, pri správnom fajčení cigary by mal byť dym nasávaný iba do úst, nie do pľúc. Ide o akt plný pôžitku a príjemnej vône kvalitného tabaku. Užijú si ho aj ľudia, ktorí nie sú priaznivcami fajčenia klasických cigariet. Cigaru sa tak nemusíte báť darovať akémukoľvek chlapovi. Ak s fajčením nemá skúsenosť, aspoň mu tým doprajete nový životný zážitok naviac.

Široký výber kvalitných cigár

Pri objednávaní personalizovaných cigár z e-shopu pravymuz.sk si môžete vybrať z viacerých druhov. Dostupných je 7 rôznych cigár, ktoré sa odlišujú svojím krycím listom, tabakom a samotnou chuťou. Potešia vysokou kvalitou a nezabudnuteľnou arómou, ktorú si zamiluje každý. Ak si neviete vybrať jednu konkrétnu, zakúpiť môžete viacero rôznych krabičiek a spraviť si tak napríklad počas rozlúčky so slobodou ich veľkú ochutnávku.

Personalizované cigary sú perfektným darom pre obchodných partnerov , hodnotných zamestnancov alebo nových veľkých partnerov. Ocení ich každý správny muž a sú zárukou nezabudnuteľného zážitku!

Máte ešte nejaké ďalšie nápady na foremné darčeky? Podeľte sa s nami na našom Facebooku či Instagram.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *