Darček pre poľovníka

Darček pre poľovníka či milovníka prírody? Máme pre vás 5 cenných tipov!

Je váš kamarát alebo rodinný príslušník vášnivým milovníkom prírody? Ak sa blíži jeho veľký sviatok a chcete mu spraviť radosť výnimočným darčekom, čítajte ďalej. Pripravili sme si pre vás tipy na darček pre poľovníka, ktoré by ste mali poznať!

Originálny dar pre poľovníka či milovníka prírody pritom nemusí byť drahý. Ktoré konkrétne predmety stoja za zváženie?

Oblečenie do prírody

Milovníci prírody a poľovníci často navštevujú hory počas dažďa či v skorých ranných hodinách. Kvalitné oblečenie, ktoré poskytne ochranu pred chladom a výkyvmi počasia, je preto mimoriadne dôležité. V mnohých kamenných predajniach a e-shopoch zameraných na sortiment pre poľovníkov, lesníkov či rybárov nájdete zaujímavé kúsky, spomedzi ktorých viete vybrať rovno niekoľko dobrých darčekov.

Darovať môžete napríklad kvalitnú bundu s prírodnými vzormi. Dobrým tipom na darček môžu byť gumáky, nohavice či čiapky. Špeciálne oblečenie nielenže poskytne dobrú ochranu pred zimou, naviac splynie s prírodou. Ocenia ho tak aj poľovníci, ktorí chcú byť pre zvieratá neviditeľnými.

DARČEK PRE POĽOVNÍKA ČI MILOVNÍKA PRÍRODY? MÁME PRE VÁS 5 CENNÝCH TIPOV!

Vreckový nožík

Vreckový nožík je skvelý darček pre poľovníka, ktorý nájde praktické uplatnenie každý jeden deň. V prírode je potrebné občas niečo odrezať, spíliť či odstrihnúť a kompaktný vreckový nožík dokáže vždy dobre pomôcť.

Praktický tip – pri výbere nožíka dbajte na kvalitu. Vždy je lepšie investovať do overeného švajčiarskeho produktu, ktorý vydrží naveky, ako kúpiť lacný nožík. Ten sa rýchlo otupí, poškodí a prestane plniť svoje úlohy.

Drevené hodinky

Každý milovník prírody obľubuje prírodné materiály. Čo by ste povedali na to, keby ste ten najprírodnejší materiál zo všetkých, pravé drevo, mohli nosiť neustále na ruke? Práve to umožňujú drevené hodinky. Tie ocenia aj ekológovia, keďže sú vyrábané z drevených zvyškov, ktoré ostávajú pri produkcii dreveného nábytku. Nemusí tak kvôli nim umrieť ani jeden strom naviac.

Drevené hodinky sú mimoriadne štýlovým doplnkom, ktorý je možné ľahko zladiť s každým outfitom. Sú spoľahlivým ukazovateľom času, ale disponujú aj ďalšími praktickými funkciami. V neposlednom rade, sú aj vodeodolné, čo poľovníci a aktívne žijúci ľudia nepochybne ocenia. V našej ponuke drevených hodiniek nájdete množstvo rôznych modelov, spomedzi ktorých si vyberiete aj vy!

Fotopasca – skvelý darček pre poľovníka

Fotopasca je zariadenie, ktoré sa pripevní na konár stromu, prípadne ukryje do húštiny. Disponuje senzorom registrujúcim pohyb, na základe ktorého sa automaticky spraví fotka, prípadne spustí video. Vďaka fotopasciam je možné sledovať život zveri 24 hodín denne. Lacnejšie verzie ukladajú záznam na pamäťovú kartu, tie drahšie ho naviac automaticky preposielajú na smartfón.

darček pre poľovníka, fotopasca

Vábnička

Vo výbave dobrého poľovníka by nemala chýbať vábnička. Existuje množstvo verzií vábničiek, ktoré sa líšia v závislosti od zvieraťa. Sú skvelým darčekom pre každého milovníka prírody a lesnej zveri.

Veríme, že naše tipy vám pomôžu a vybrať originálny darček pre poľovníka bude pre vás o niečo jednoduchšie!

Máte ešte nejaké ďalšie nápady na darčeky či doplnky ku obleku? Podeľte sa s nimi na našom Facebooku či Instagram.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *