Personalizovaný darček, ktorý vyčarí úsmev? Vyskúšajte k obleku drevené doplnky!

Dochádzajú vám nápady pri výbere darčekov pre vášho priateľa, kamaráta, otca či dedka? Nemusíte sa obmedzovať na rôzne klišé dary, za zváženie stoja veci, ktoré si viete individualizovať podľa vašich predstáv. Skvelý personalizovaný darček pre chlapa môže byť napríklad doplnok k obleku. Ktoré doplnky sa oplatí voliť a aké sú ich benefity?

Každý muž občas nosí oblek. Pre niektorých je to pracovná povinnosť, pre iných štýl a pre niekoho možno nutné zlo. V každom prípade, elegantný oblek sa nikdy nezaobíde bez malých, avšak výrazných doplnkov. Patria k nim napríklad manžetové gombíky, motýliky či kravatové spony. A práve tie môžu byť zaujímavým darčekom, ktorý spraví radosť!

Drevené doplnky k obleku a ich výhody

Snáď najväčším benefitom drevených doplnkov je ich originalita a jedinečnosť. Každý dokáže ísť do najbližšieho obchodu s oblekmi a kúpiť si pekného červeného textilného motýlika. Pokiaľ však uprednostníte netradičný drevený variant, o unikátnosť máte postarané.

Drevené doplnky k obleku prinášajú aj ďalší benefit – veľmi ľahko ich zladíte s akoukoľvek farbou saka či košele. Sú tak skvelým spôsobom, ako dotvoriť neprehliadnuteľný image s dôrazom na detaily. Samozrejmosťou je vysoká kvalita dreva a odolnosť. Drevené doplnky tak vydržia prakticky naveky. Plusom je taktiež jednoduchá možnosť gravírovania, vďaka čomu je možné na drevo vyryť ľubovoľný text či vzor.

Drevené doplnky k obleku, drevená kravatova spona

Drevená kravatová spona

Drevený variant kravatovej spony spraví veľkú radosť každému mužovi, ktorý myslí na detaily. Vybrať si môžete verzie s rôznymi zaujímavými vzormi, pokiaľ však chcete chlapovi darovať niečo naozaj výnimočné, siahnite po sponách s gravírovaním.

Drevené manžetové gombíky s gravírovaním

Vymyslite originálny vzor či text a nechajte si ho prostredníctvom gravírovania aplikovať na drevené manžetové gombíky. Vytvoríte tak výnimočný personalizovaný darček pre muža, ktorý vyčaruje úsmev na tvári. Nezáleží na tom, či to bude elegantné srdiečko, niečo motivačné alebo spomienkové – výber vzoru je len na vás.

Gravírovanie je dostupné nielen na samotné gombíky, ale aj na krabičku. Váš darček pre muža tak bude pôsobiť prémiovým dojmom.

Drevené doplnky a darčekové sety

Pokiaľ sa vám manžetové gombíky či kravatové spony zdajú ako príliš malý darček a vášmu priateľovi, otcovi, bratovi či kamarátovi by ste radšej darovali niečo väčšie, v našej ponuke máme pre vás riešenie – darčekové sety doplnkov k obleku, ktoré zahŕňajú motýlika, vreckovku do saka, brošňu, manžetové gombíky a originálnu krabičku, pričom jednotlivé doplnky k sebe dokonale ladia. Samozrejmosťou je možnosť gravírovania na krabičku a manžetové gombíky.

Tak neváhajte a vyberte dokonalý personalizovaný darček pre muža aj vy! V našej ponuke nájdete rozličné drevené doplnky k obleku, medzi ktorými rozhodne aj vy nájdete perfektný dar.

Máte ešte nejaké ďalšie nápady na darčeky či doplnky ku obleku? Podeľte sa s nimi na našom Facebooku či Instagram.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *