Drevený Motýlik Darčekový Set Hunter s Gravírovaním

Ako sa odlíšiť na svadbe? Pomôžu vám drevené doplnky.

Chystáte sa na svadbu vášmu dobrému priateľovi či členovi rodiny? Alebo sa dokonca idete ženiť vy? Pokiaľ netúžite zapadnúť do radu ostatných svadobníkov a chcete zaujať niečím výnimočným, mali by ste venovať pozornosť detailom. Práve drevené doplnky k obleku sú skvelým riešením, ktoré sa oplatí vyskúšať.

Na úvod malé pripomenutie, ktoré konkrétne doplnky k obleku by ste mali poznať. Základom je kravata alebo motýlik. Je už len na vás, čo sa vám viac páči. Pokiaľ však chcete pôsobiť mlado a elegantne, odporúčame uprednostniť motýlika. Kravaty sú skôr vhodné na formálne pracovné stretnutia.

Medzi podstatné doplnky k obleku však patria taktiež manžetové gombíky, vreckovky do saka, spony na kravatu či brošne. Nezabúdajte, že súčasťou vášho outfitu sú aj hodinky. Ich výber rozhodne nepodceňte. Prísť na svadbu v dokonale zladenom saku, no na ruke mať staré outdoorové hodinky, je najlepší spôsob, ako si pokaziť celý image.

Drevené doplnky ku každému obleku

Výhodou je, že drevené doplnky k obleku (motýliky, manžetové gombíky či spony na kravatu) sa dajú jednoducho zladiť s akoukoľvek farbou saka. Prirodzený drevený odtieň je jemne elegantný, no zároveň vystupuje z radu konvenčných doplnkov. Vybudujete si tak originálny image a charizmu.

Na rozdiel od klasických doplnkov k obleku, v prípade tých drevených viete využiť ešte jednu veľkú výhodu – možnosť gravírovania. Na manžetové gombíky či kravatové spony si môžete nechať vygravírovať ľubovoľný text alebo vzor, ktorý vás charakterizuje. Svoj štýl pravého muža tak budete mať vyladený do posledného detailu.

Praktické darčekové sady drevených doplnkov

Drevené doplnky k obleku môžu byť veľmi dobrým darom, avšak darčekové sady vám dobre poslúžia aj v prípade, že chcete obdariť sami seba. Totižto, každá sada obsahuje všetky potrebné doplnky k obleku, ktoré sú vyrobené z rovnakého druhu dreva. Farebne tak k sebe dokonale ladia a vy nemusíte jednotlivé doplnky zháňať samostatne.

Drevené hodinky k obleku

Keď máte všetky základné drevené doplnky k obleku, ostáva vám vybrať už len jednu vec – kvalitné hodinky. Samozrejme, môžete siahnuť po akýchkoľvek elegantných hodinkách od známych či menej známych výrobcov. Pokiaľ však už máte svoj image založený na drevených doplnkoch, bola by škoda nezvoliť drevené hodinky.

Vybrať si môžete z našej širokej ponuky drevených hodiniek od slovenského výrobcu Wolf, ktoré vás zaujmú svojím moderným dizajnom, vysokou kvalitou vypracovania a praktickými funkciami. Sú odolné voči vode a k dispozícii je veľké množstvo dizajnov a farebných variantov. Ľahko tak aj vy nájdete drevené hodinky, ktoré budú po farebnej stránke ladiť s ostatnými drevenými doplnkami na vašom obleku.

Odlíšte sa na svadbe vďaka jedinečným dreveným doplnkom aj vy!

Máte ešte nejaké ďalšie nápady na darčeky či doplnky ku článku? Podeľte sa s nimi na našom Facebooku či Instagram.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *