darček pre snúbenca, drevené hodinky
|

Darček pre snúbenca? Vyskúšajte toto!

Možno to poznáte aj vy. Blíži sa svadba vášho dobrého kamaráta a vy už teraz rozmýšľate, aký dar mu dáte. Vybrať darček pre snúbenca môže byť celkom výzva, najmä, pokiaľ máte limitovaný rozpočet. Aby ste sa nemuseli vydať konvenčnými neoriginálnymi chodníčkami, pripravili sme si pre vás dva tipy na darček, ktorý sa skutočne oplatí!

Svadobné dary môžu mať rôznu podobu. Niekto preferuje praktické predmety – vybavenie domácnosti, oblečenie pre bábätko, elektroniku a podobne. Iní snúbenci by zas najradšej dostali niečo vecné, čo si vedia vystaviť na vitrínu. Trafiť sa do vkusu a očakávaní môže byť pomerne náročné. Preto mnohí darujú peniaze. Tie sú síce univerzálnym darom pre snúbenca alebo snúbenicu, ktorý sa dá využiť nekonečným množstvom spôsobov, no má jednu zásadnú nevýhodu – nie je vôbec originálny.

Drevené Hodinky ako darček pre snúbenca

Náš tip je jednoduchý, no všestranný a originálny zároveň. Snúbencom totižto môžete darovať originálne drevené hodinky. Tie majú hneď niekoľko veľmi dobrých predpokladov, aby sa stali perfektným darom.

Ich výhodou je unikátnosť. Drevené hodinky sa stávajú populárnymi aj na Slovensku, no stále ich mnoho ľudí dobre nepozná. Keďže sú vyrábané z vysokokvalitného dreva, vydržia prakticky naveky. Sú tak veľmi dobrým spomienkovým predmetom, no zároveň sú prakticky využiteľné. Vďaka elegantnému dizajnu sa dajú nosiť ako súčasť formálnych i neformálnych outfitov a je možné ich ľahko kombinovať prakticky so všetkými farbami.

Výhodné hodinky pre páry

Šalamúnskym riešením je darovať originálne drevené hodinky obom snúbencom. Tie sú niečo ako snubný prsteň, keďže vzájomne k sebe ladia a predstavujú isté spojenie medzi dvoma ľuďmi. Aj na hodinky pre páry môžete nechať vygravírovať nejaký nápis alebo vzor. Dostupných je niekoľko modelov s atraktívnym moderným dizajnom a v zaujímavých farebných kombináciách.

Drevené hodinky sú skvelým darčekom pre snúbencov aj kvôli ich cene. Tá nie je vôbec vysoká, no samotné hodinky pôsobia veľmi hodnotným dojmom. Snúbencom tak ukážete, že vám na nich záleží a spravíte im veľkú radosť. Kreativita sa dnes cení viac ako kedykoľvek predtým a práve drevené hodinky vám umožnia prejaviť ju naplno.

Personalizácia na prvom mieste

Personalizované dary sú vždy najlepšie zapamätateľné. A drevené hodinky sú presne o tom. Môžete na ne nechať vygravírovať ľubovoľný nápis, logo alebo vzor. Snúbencom tak zanecháte originálny odkaz, vďaka ktorému si na vás vždy spomenú. V našej ponuke nájdete kvalitné drevené hodinky od slovenskej značky Wolf, ktoré prinášajú možnosť gravírovania nielen na samotné telo, ale aj na drevenú krabičku. Ľahko tak dokážete navrhnúť nezabudnuteľný darček pre snúbenca podľa vašich predstáv.

Personalizované Cigary (aj pre nefajčiarov)

Cigary sa vyznačujú veľkým obsahom kvalitného tabaku, no napriek tomu sú vhodné aj pre nefajčiarov. Totižto, pri správnom fajčení cigary by mal byť dym nasávaný iba do úst, nie do pľúc. Ide o akt plný pôžitku a príjemnej vône kvalitného tabaku. Užijú si ho aj ľudia, ktorí nie sú priaznivcami fajčenia klasických cigariet. Cigaru sa tak nemusíte báť darovať akémukoľvek chlapovi. Ak s fajčením nemá skúsenosť, aspoň mu tým doprajete nový životný zážitok naviac.

Unikátne gravírované odkazy

Samozrejme, darovať môžete aj klasické cigary, ktoré voľne zakúpite v niektorej zo špecializovaných predajní. V takom prípade však váš darček na svadbu či rozlúčku so slobodou nebude originálny a výnimočný. Unikátnosť viete cigare dodať gravírovaním. Takéto personalizované cigary s gravírovaním zoženiete v našom.sk. Gravírovanie spočíva vo vypálení textového odkazu alebo loga priamo na krycí list cigary. Využíva sa pri tom laser, vďaka ktorému je možné precízne gravírovať aj najmenšie detaily, no zároveň nijako nepoškodiť cigaru a nenarušiť jej pôvodnú chuť.

Personalizácia je možná aj v prípade drevenej krabičky cigary. Aj na ňu viete nechať vygravírovať ľubovoľný text alebo logo. Takto originálny a do posledného detailu prepracovaný darček obdarovaná osoba nepochybne ocení.

Máte ešte nejaké ďalšie nápady na darček pre snúbenca? Podeľte sa s nami na našom Facebooku či Instagram.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *