|

6 Klasických Drinkov do Jarného Počasia

Ako sa dni predlžujú a vzduch je teplejší je čas obnoviť svoje zručnosti v mixovaní koktailov. Máme pre vás 6 drinkov, ktoré sú chutné a neuberú vám na mužnosti. S našimi barmanským súpravami si ich môžete ľahko pripraviť aj doma a zaujať svojich priateľov zručnosťami v mixovaní. Týchto šesť nápojov, by ste mali iste zaradiť do svojho repertoára:

Old Fashion – je klasický a nadčasový nápoj, ktorý je vhodný na každé ročné obdobie. Na jeho prípravu budete potrebovať bourbon, bitter, cukor a kúsok pomaranča. V pohári zmiešajte cukor a bitter, pridajte trochu vody a zamiešajte. Potom pridajte bourbon a znovu zamiešajte. Nakoniec pridajte ľad a ozdobte pomarančovou kôrou. Nezabúdajte na bontón a štýl a drink si nalejte do pekného pohára s hrubým dnom.

oldfeshion mužský drink, rum, drink na jar, mužský drink

Whiskey Sour – je jednoduchý a osviežujúci nápoj, ktorý je perfektný na jar. Na jeho prípravu budete potrebovať whiskey, citrónovú šťavu, cukor a čerešňu. V šejkri miešajte citrónovú šťavu a cukor, kým sa cukor nerozpustí. Potom pridajte whiskey a dobre pretrepte. Nalejte na ľad, alebo whisky stones a ozdobte čerešňou alebo pomarančom.

whiskey sour, whisky, drink, mužský drink, kokteil

Negroni – je odvážny a horký nápoj, ktorý je vhodný na prechod zimy na jar. Na jeho prípravu budete potrebovať gin, Campari, sladký vermut a kúsok pomaranča. V pohári zmiešajte gin, Campari a sladký vermut, pridajte ľad a zamiešajte. Nakoniec pridajte pomarančový kúsok.

drink, mužský drink, kokteil

Boulevardier – je sofistikovaný a komplexný nápoj, ktorý je vhodný na tiché večeri doma. Na jeho prípravu budete potrebovať bourbon, Campari, sladký vermut a kúsok pomaranča. V pohári zmiešajte bourbon, Campari a sladký vermut, pridajte ľad a zamiešajte. Nakoniec pridajte kúsok pomaranča.

Rusty Nail – je silný a dymový nápoj, ktorý je ideálny na chladnejšie dni jari. Na jeho prípravu budete potrebovať škótsku whisky a Drambuie. Whisky a Drambuie zmiešajte v pohári, pridajte ľad a premiešajte. Ozdobte citrónovou šupkou.

Manhattan – je klasický a sofistikovaný nápoj, ktorý sa hodí na akúkoľvek príležitosť. Na jeho prípravu budete potrebovať bourbon, sladký vermut a bitter. Bourbon, sladký vermut a bitter zmiešajte v pohári, pridajte ľad a premiešajte. Na záver ozdobte čiernou olivou.

S týmito šiestimi mužnými kokteilmi v arzenáli budete pripravení ohromiť svojich priateľov a rodinu v tento jarný čas. Vďaka našim barmanským sadám na koktaily si poľahky pripravíte tieto nápoje doma a perfektne natrénujete vaše mixologické zručností. Vďaka stojanu, majú všetky nástroje svoje miesto a krásne sa hodia aj ako doplnok kuchyne či domáceho baru. Na zdravie!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *