Personalizovaná Karafa na Whisky Set Clásico +4 Poháre, Kamene
|

Netradičné Darčeky Pre Mužov: 8 Originálnych Nápadov

Máte vo svojom okolí jedinečného muža, a hľadáte pre neho darček? Najlepšie taký, čo ho osloví viac než bežné dary? Má už všetko, a čo nemá, tak si kúpi? Niečo sa predsa len nájde. Pozrite si netradičné darčeky pre mužov, ktoré zaručene upútajú jeho pozornosť.

1. Personalizované Darčekové Karafy na Alkohol

Personalizovaná Karafa na Whisky Set Clásico +4 Poháre, Kamene, Netradičné Darčeky Pre Mužov
Pozrieť Ponuku – Od 33€

Ak je tento špeci muž zberateľom kvalitného alkoholu, personalizovaná karafa je preňho ideálnym darčekom. Môžete na ňu nechať vygravírovať jeho meno alebo osobnú správu, čím vytvoríte jedinečný kúsok do jeho zbierky. Môžete si vybrať z 12 krásnych nadčasových motívov, ktoré si viete upraviť podľa predstáv. S expresným gravírovaním bude u Vás set do 3 dní. Tak, že o krásny darček na poslednú chvíľu sa postaráme.

2. Drevené Hodinky

drevené hodinky Wolf, Netradičné Darčeky Pre Mužov

Drevené hodinky sú kombináciou prírodného šarmu a elegancie. Ich jedinečný vzhľad a textúra urobia dojem. Čo je najlepšie, môžete pridať personalizáciu vyrazením mena, dátumu či obrázku na zadnej strane hodiniek a na náramok. Hodinky sú vyrobené z odpadu po výrobe nábytku a majú krásny dizajn a vysokú kvalitu.

3. Personalizované Drevené Perá

Drevené Perá Wolf, Kožené peračníky, písacie potreby

Pero sa vždy zíde 🙂 To drevené však nevyhodí, a keď mu dáte naň niečo vygravírovať, stále si na Vás spomenie. Môžete vytvoriť jedinečné pero s menom alebo venovaním, či logom. Zapíše ním hodnotné a krásne spomienky. Toto je Netradičný Darček Pre Muža, ako sa patrí.

4. Kožená Peňaženka

Kožená Peňaženka Slim No.010 - Hnedá

Kvalitná kožená peňaženka je vždy vhodným darčekom. Peňaženku používame každý deň. A pre muža je dôležité, aby bola praktická, kvalitná a nezaberala veľa miesta. Vyberte si štýl a farbu, aby zapadala do jeho vkusu. Ešte osobnejší dotyk môžete pridať gravírovaním jeho iniciálov či odkazu.

5. Drevený Organizér na Stôl

Drevený Organizér na Stôl NeatDesk - Mahagón
Pozrieť ponuku – Od 30€

Pre organizovaného muža je drevený organizér na stôl praktickým a elegantným darčekom. Pomocou neho si udrží pracovný priestor uprataný a zorganizovaný.

6. Drevené Patent Art Obrázky

Vypaľovaný Drevený Obraz - Arctic Cat Tandem, Netradičné Darčeky Pre Mužov

Muži sú zaťažení na svoje záľuby. A preto si zamilujú tieto drevené patent art obrázky. Vygravírované obrázky kombinujú históriu a estetiku do jedinečných diel. Na výber je mnoho kategórií, od lietadiel, cez motorky až po botaniku a hudbu.

7. Drevená Boxy na Hodinky

Drevený Box na Hodinky v Ebenovom Dizajne - 4 Hodinky, Netradičné Darčeky Pre Mužov

Pre milovníka či zberateľa hodiniek je drevená krabica na hodinky skvelým darčekom. Existuje mnoho rôznych dizajnov, a všetky je možné personalizovať krásnymi nápadmi, ktoré stačí prispôsobiť pre obdarovaného. Gravírovať môžete na vrch či vo vnútri boxu.

8. Barmanké Sady s Gravírovaním

Netradičné Darčeky Pre Mužov, Personalizovaný set na miešanie drinkov

Pre barmanov, či milovníkov kokteilov sú barmanské sady skvelým darčekom. S gravírovaním môžete pridať jeho meno alebo obľúbený motív, čím vytvoríte personalizovaný set na prípravu kokteilov.

Netradičné darčeky vždy potešia. Prinesú nové rozmery a zážitky. Stačí sa riadiť záujmami a vkusom obdarovaného. S našimi darčekmi zaručene urobíte dojem a vytvoríte nezabudnuteľné spomienky. Ak potrebujete pomôcť stačí napísať. Chceme, aby výber darčeka nebol stresom, ale príjemnou voľbou.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *