COVID19, virus, ustaň doma, zena s pocitacom, pohovka

COVID19 – Užite si Čas Doma

V časoch, ako sú tieto, sa musíme spojiť viac ako kedykoľvek predtým a prevziať zodpovednosť.
Zachrániť životy ľudí nebolo nikdy také ľahké. Potrebujeme zostať doma. Čítanie, maľovanie, počúvanie hudby, varenie, relaxácia, online kurzy, pitie kávy na balkóne, sledovanie filmov a televíznych seriálov – váš čas doma nemusí znamenať nudu!

Samozrejme, vždy nás poteší, ak s nami strávite nejaký čas na stránke www.pravymuz.sk a pozriete sa naše články či drevené hodinky.

V zodpovednej spolupráci s našimi expedičnými partnermi môžeme naďalej zaručiť, že sa vaše objednávky budú doručené včas a priamo ku Vaším dverám.

Myslite aj na svojich blízkych a pošlite im darček priamo k nim domov v darčekovej krabičke spolu s krásnou kartičkou s venovaním a osobným odkazom, ktorú pribalím ku Vašej objednávke.

Kartička s venovaním, darčeková karta

Okrem toho sme predĺžili našu lehotu na vrátenie tovaru na 60 dní, aby sme sa uistili, že nemáte stres. V prípade otázok alebo požiadaviek je náš tím plne k dispozícií na Home Office podpore zákazníkov – akýsi druh komunikácie „z pohovky na pohovku“ 😉

Budeme aj naďalej spoľahlivo a zodpovedne aktualizovať naše výrobné a dodacie termíny, aby sme zaistili zdravie a pohodu všetkých zúčastnených ľudí.

V tomto zmysle: zostaňte zdraví, čo najlepšie využite svoj čas a získajte svoj kúsok prírody z pohodlia svojho domova!

Váš tím PravýMuž.sk

#zostandoma

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *