hranaté hodinky, gentleman, watches, pravymuz, pravymuz.sk
|

Hranaté Hodinky sú Späť

Hranaté hodinky sú tu opäť. Sú to elegantné, nadčasové, klasiky, ktoré nikdy nevyjdu z módy a neklesnú na cene. Prinajlepšom sú skvelým aktívom, ktoré môžete za pár rokov predať alebo hodnotným dedičstvom pre syna či dcéru.

Vyberáme tie najlepšie.

Tag Heuer Monaco 39mm, 5 000 €hranaté hodinky

Steve McQueen tiež mal také. Patria im dve svetové prvenstvá. Sú to prvé hodinky s hranatým púzdrom a automatickým chronografom.

Tiffany East West, 3 850 €hranaté hodinky

Veľmi príjemný retro kúsok. East West kolekcia hodiniek od Tiffany sa vyznačuje ostrým tvarom inšpirovaným geniálnymi cestovnými hodinkami z roku 1940. Každé hodinky sú bezchybne konštruované so Swiss-made pohonmi a komponentmi.

Hampton by Baume & Mercier, 1 250 €hranaté hodinky

So svojim púzdrom v tvare obdĺžnika, inšpirovaným modelom z obdobia Art Deco a kombináciou dynamických línií s jemnými krivkami vyniknú hodinky Baume & Mercier na akomkoľvek zápästí.

Tank Solo by Cartier, 7 480 €hranaté hodinky

Skromný, moderný dizajn Tank Solo hodiniek sú vyrábané v tomto klasickom štýle od okamihu, kedy sa objavili prvýkrát v Tank kolekcií. Kovové púzdro, ozdobná korunka z vybrúseného drahého kameňa, postriebrený opálový ciferník, rímske číslice, modré ručičky v tvare meča a remienok z krokodílej kože robí tieto hodinky ikonickými.

Viac o Tank hodinkách v našom článku Prvky oblečenia, ktoré majú pôvod v armáde.

Vintage XXL by Girard-Perregaux, 22 800 €hranaté hodinky

Tieto výrazne väčšie hodinky, s krásnym brúseným tvarom a zapusteným sub ciferníkom urobia veľký dojem.

Ak s nosením hodiniek nemáte ešte žiadne skúsenosti alebo neviete ako ich kombinovať, či aké štýly vám pasujú prečítajte si náš článok Ako nosiť náramkové hodinky ako gentleman

Zdroj: thegentlemansjournal.comtagheuer.comcartier.com

Similar Posts

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *