Manžetové Gombíky Šachovnica – Orechové Drevo

19.00 

Na sklade

  • Poštovné zadarmo nad 79€ !
  •  Až 60 dní na vrátenie
  •  Bezpečná platba

Pekný pár manžetových gombíkov je naozaj skvelý doplnok k obleku. Bohužiaľ sa ale používa iba zriedka. V PravýMuž.sk ponúkame manžetové gombíky z mnohých materiálov. Všetko je samozrejme testované na nikel a nehľadiac na to, z akej cenovej kategórie gombíky pochádzajú, garantujeme Vám tú najvyššiu kvalitu. Menej nákladné modely sú vyrobené zo zliatiny medi alebo zinku.

Manžetové gombíky sa predávajú v štýlovom vrecku.

Rozmery:

Manžeta je 1,6 cm dlhá a 1,6 cm široká.

Materiál:

Spona je vyrobená z kovovej zliatiny a orechového dreva.

 


TYPY MANŽETOVÝCH GOMBÍKOV

V dnešnej dobe sa vyrába veľa modelov, ktoré sa však najmä vo funkčnosti nijako nelíšia. Pri výbere je rozhodujúci hlavne Váš vkus a Vaše preferencie. Asi najrozšírenejším typom manžetových gombíkov sú tzv. zaklapávacie gombíky, pre ktoré je charakteristická sklopná priečna tyčka, ktorá sa po prevlečení otočí o 90 stupňov. Medzi ďalšie typy patria gombíky prevliekacie, gombíkové, obojstranné, dvojdielne alebo hodvábne.

OTVORY NA MANŽETY

Manžetové gombíky môžu byť použité iba na košeliach, ktoré majú špeciálne otvory na manžety. Teoreticky je možné upraviť na tento účel aj klasickú košeľu, ale to by sme Vám neodporúčali.

VEĽKOSŤ OTVORU NA MANŽETY

Najdôležitejšia je hĺbka manžetových gombíkov, na ktorej závisí, ako tesne bude manžeta sedieť. Aj keď je u manžetových gombíkov povolené v podstate všetko, mali by ste vedieť, že ak máte napríklad široké zápästia, odporúčame vyberať manžetové gombíky s dlhšou sklopnou tyčkou. Naopak ak je Vaša ruka skôr chudšia, zvoľte kratšiu tyčku. Pre viac informácií o rozmeroch kliknite na ľubovoľný produkt a choďte nižšie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Manžetové Gombíky Šachovnica – Orechové Drevo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *