Personalizované Poháre na Whisky Set Valse – 4 Poháre, Kamene

70.00 

  • Poštovné zadarmo nad 79€ !
  •  Až 60 dní na vrátenie
  •  Bezpečná platba

Poháre na whisky v súprave Valse vám dáva dokonalý priestor na obdarovanie niekoho, na kom vám záleží. Spája v sebe osobný odkaz v podobe gravírovania, kvalitné sklo od americkej značky a luxusné prevedenie v drevenom boxe na mieru. Takýmto darčekom potešíte aj tých najnáročnejších gentlemanov.

Poháre na whisky s monogramom či logom

Ku gravírovanej karafe sa dokonale hodia aj poháre s podobným motívom. Vychutnať si svoj obľúbený nápoj z kvalitného skla je samo o sebe zážitkom. Teraz ho môžete umocniť napríklad osobnými iniciálmi na pohároch, ktoré len dotvoria majestátnosť a veľkoleposť darčekového boxu.

Chladiace kamene

Chladiace kamene sú na trhu už roky. Hoci sa na Slovensku ešte veľmi nerozšírili, patria medzi povinnú výbavu lepších barov vo svete a svoje miesto si pomaly nachádzajú aj v domácich baroch. Ich výhodou je, že nápoj udržiavajú chladný dlhšiu dobu ako ľad a zároveň nápoje neriedia. Chuť vášho obľúbeného nápoja tak bude stále dokonale čistá a koncentrovaná presne tak, ako si ho pripravíte.

Osobný drevený darčekový box

Celú súpravu sme pripravili tak, aby bola darčekom sama o sebe a nepotrebovala žiadne ďalšie balenie. Drevený darčekový box je vystlaný hoblinami. Tie podčiarkujú charakter celého balenia. Každý kúsok súpravy má svoje presné miesto, kam dokonale zapadne, a to vrátane detailov, ako sú napríklad chladiace kamene.

Táto súprava môže byť dokonalý osobný darček pre muža či ženu k špeciálnym udalostiam, výročiam či napríklad ako darček na Vianoce.

Sada obsahuje tieto prvky:

  • 4 x Poháre na Rum či Whisky (313 ml)
  • 12 x Chladivé Kamene (Mramor)
  • 1 x Darčekový Drevený Box

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Personalizované Poháre na Whisky Set Valse – 4 Poháre, Kamene”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *