Personalizovaná Karafa na Whisky Set Specials + Poháre, Kamene

(3 recenzie zákazníkov)

99.00 

 • Poštovné zadarmo nad 79€ !
 •  Až 60 dní na vrátenie
 •  Bezpečná platba

Karafa na whisky v súprave Specials vám dáva dokonalý priestor na obdarovanie niekoho, na kom vám záleží. Spája v sebe osobný odkaz v podobe gravírovania, kvalitné talianske sklo a luxusné prevedenie v drevenom boxe na mieru. Takýmto darčekom potešíte aj tých najnáročnejších gentlemanov.

Luxusná karafa s gravírovaním

Karafa, ktorú nájdete v tomto darčekovom balení je vyrábaná v talianskych sklárňach, má vysokú čírosť a je kvalitne spracovaná. Ako skvelý bonus môžete využiť gravírovanie, ktoré jej dodá osobné čaro. Či už chcete vygravírovať osobný odkaz, blahoželanie, alebo iniciály, fantázii sa medze nekladú.

Poháre na whisky s monogramom či logom

Ku gravírovanej karafe sa dokonale hodia aj poháre s podobným motívom. Vychutnať si svoj obľúbený nápoj z kvalitného skla je samo o sebe zážitkom. Teraz ho môžete umocniť napríklad osobnými iniciálmi na pohároch, ktoré len dotvoria majestátnosť a veľkoleposť darčekového boxu. 

Chladiace kamene

Chladiace kamene sú na trhu už roky. Hoci sa na Slovensku ešte veľmi nerozšírili, patria medzi povinnú výbavu lepších barov vo svete a svoje miesto si pomaly nachádzajú aj v domácich baroch. Ich výhodou je, že nápoj udržiavajú chladný dlhšiu dobu ako ľad a zároveň nápoje neriedia. Chuť vášho obľúbeného nápoja tak bude stále dokonale čistá a koncentrovaná presne tak, ako si ho pripravíte.

Osobný drevený darčekový box

Celú súpravu sme pripravili tak, aby bola darčekom sama o sebe a nepotrebovala žiadne ďalšie balenie. Drevený darčekový box je vystlaný hoblinami. Tie podčiarkujú charakter celého balenia. Každý kúsok súpravy má svoje presné miesto, kam dokonale zapadne, a to vrátane detailov, ako sú napríklad chladiace kamene. 

Táto súprava môže byť dokonalý osobný darček pre muža či ženu k špeciálnym udalostiam, výročiam či napríklad ako darček na Vianoce. 

Sada obsahuje tieto prvky:

 • 1 x  Karafa na Whisky 700ml (1312 g) – Vyrobené v Talianku
 • 2 x Poháre na Brandy či Koňak (300 ml)
 • 6 x Chladivé Kamene
 • 1 x Darčekový Drevený Box

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3.5 kg

3 recenzie k Personalizovaná Karafa na Whisky Set Specials + Poháre, Kamene

 1. Zora

  Originálny a kvalitne vyrobený darček, som veľmi spokojná

 2. Dana (overený zákazník)

  Darček bol kupovaný nášmu business partnerovi, ktorý to hneď okomentoval, že konečne niečo originálne a neskončí to v koši 🙂 Sme spokojní.

 3. Zuzana (overený zákazník)

  Ešte krajšie ako na fotke. Gravírovanie presne podľa požiadaviek.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *