MArtin Bohunický

Martin Bohunický

Zakladateľ projektu Gentlemani.sk. Má rád Škótsku, hodinky, dobrú spoločnosť a slovenské hory. Pravidelne prispieva pre Forbes, pomáha rôznym spoločnostiam s obsahovým marketingom je finalista súťaže Bloger roka 2016

Patrik Žitník

Odborný garant špeciálneho výcviku Lektor, školiteľ, poradenstvo v oblasti výcviku a vzdelávania. Na našom webe je garantom sekcie prežitia v prírode a taktickej zručnosti

Pavel Špatenka

Terapii sebapoznania sa venuje od roku 2000. Základné kamene k terapeutickej praxi položilo štúdium duchovných filozofií, hlbokej psychológií, vlastní transformační proces, osobné ambície a unikátny psychologicky prístup, ktoré sú aplikované do života každého človeka.

Michal Truban

Okrem blogovania aj aktívne prednáša a zúčastňuje sa diskusií na témy podnikania, marketingu a manažovania. Je mentorom mnohých startupov a zároveň je aj angel investor. V roku 2015 sa stal IT osobnosťou roka, v roku 2016 blogerom roka a spoluzakladal úspešné neziskové združenie slovensko.digital, ktoré bojuje proti korupcii a snaží sa o lepšie štátne IT. Je aj nadšený amatérsky športovec a triatlonista. V roku 2015 finišoval jeden z najťažších Ironmanov na svete Norseman.

Patrícia Sommerová

Úspešná absolventka filmovej školy a masmediálnych štúdií sa pustila do preskúmania džentlmenskej sféry a s radosťou prináša všetky zaujímavé informácie.

Martin Socha

  Žije v Českej Republike, venuje sa svojmu blogu recenze-doutniku.cz a takisto foteniu cigár. Jeho fotky nájdete na instagrame pod prezývkou mscigars. Má rád rum, americkú whisky a rád číta knihy. Aktívne sa venuje svetu cigár a je aj český ambassador pre Cigar Rights of the World. V roku 2020 založil Facebook skupinu Online Cigar Club.

Sledujte Náš Vychytaný Instagram

[instagram-feed]