Ivan Zich

Ivan Zich

Hlavný autor Man & Manners. Má široký tematický záber, no zameriava sa najmä na praktický život moderného gentlemana a rozvoj sebadisciplíny. Potrpí si na dobrý fajkový tabak a chytľavú štylistiku.
Martin Bohunický

Martin Bohunický

Zakladateľ projektu Gentlemani.sk. Má rád hodinky, škótsku, dobrú spoločnosť a slovenské hory. Pravidelne prispieva pre Forbes, pomáha rôznym spoločnostiam s obsahovým marketingom a je finalistom súťaže Bloger roka 2016.
Patrik Žitník

Patrik Žitník

Odborný garant špeciálneho výcviku Lektor, školiteľ, poradenstvo v oblasti výcviku a vzdelávania. Na našom webe je garantom sekcie prežitia v prírode a taktickej zručnosti.
Pavel Špatenka

Pavel Špatenka

Terapii sebapoznania sa venuje od roku 2000. Základné kamene k terapeutickej praxi položilo štúdium duchovných filozofií, hlbokej psychológií, vlastní transformační proces, osobné ambície a unikátny psychologicky prístup, ktoré sú aplikované do života každého človeka.
Michal Truban

Michal Truban

Okrem blogovania aj aktívne prednáša a zúčastňuje sa diskusií na témy podnikania, marketingu a manažovania. Je mentorom mnohých startupov a zároveň je aj angel investor. V roku 2015 sa stal IT osobnosťou roka, v roku 2016 blogerom roka a spoluzakladal úspešné neziskové združenie slovensko.digital, ktoré bojuje proti korupcii a snaží sa o lepšie štátne IT. Je aj nadšený amatérsky športovec a triatlonista. V roku 2015 finišoval jeden z najťažších Ironmanov na svete Norseman.
Patrícia Sommerová

Patrícia Sommerová

Úspešná absolventka filmovej školy a masmediálnych štúdií sa pustila do preskúmania džentlmenskej sféry a s radosťou prináša všetky zaujímavé informácie.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *