Kravatová Spona – Kľúčik Zlatá Farba

12.00 

Na sklade

  • Poštovné zadarmo nad 79€ !
  •  Až 60 dní na vrátenie
  •  Bezpečná platba

Odomknite si obrovské komplimenty nosením tohto krásneho doplnku. Náš unikátny starodávny kľúč vám pomôže sa dostať tam kam potrebujete.

Táto krásna kravatová spona je vhodná na úzke, až stredne úzke kravaty. Je vyrobená z kovovej zliatiny vysokej kvality. Aj pri častom nosení, vám vydrží dlhé roky, bez známok používania.

Spona sa predáva v štýlovom vrecku.

Rozmery:

Spona je 4 cm dlhá a 0,9 cm široká.

Materiál:

Spona je vyrobená z kovovej zliatiny.

 


Všetko, čo potrebujete vedieť o kravatových sponách

Spona na kravatu je rovnako tak o móde ako o funkčnosti. Toto malé, ale mocné príslušenstvo je určené na udržanie vašej kravaty na svojom mieste počas celého vášho dňa. Či už sa stotožníte s niečím konzervatívnym, ako napríklad strieborná alebo zlatá spona na kravatu, alebo s niečím trochu viac jedinečným, vaša kravata vám určite nepohne.

Kedy by som mal nosiť sponu na kravatu?

Ak máte na sebe kravatu, tak môžete použiť sponu na kravatu. Niektorí ľudia majú pocit, že sa bez nej nezaobídu a iný si ju zas obliekajú len na špeciálne príležitosti. Je to naozaj len na vás.

Dĺžka spony na kravate a šírka kravaty?

Taktiež Vás zamrazí, keď vidíte kravatovú sponu rovnako dlhú alebo dokonca dlhšiu ako je šírka kravaty? To je neprijateľné. Spona by mala mať dĺžku ½ až ¾ kravaty. Pre kravaty so štandardnou šírkou odporúčame spony s rozmermi 4 cm až 5 cm. Pre úzke, až stredne úzke kravaty odporúčame spony s rozmermi 2,5 cm až 4 cm.

Ako má byť spona správne pripevnená na kravatu?

Spona by sa mala umiestniť medzi tretím a štvrtým gombíkom košele. Nezabudnite sponu pripevniť aj na košeľu 🙂 , nielen na kravatu. Ak si sponu na kravatu pripevníte pri nízko alebo privysoko, pravdepodobne splní svoj účel, ale nebude to vyzerať dobre.

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kravatová Spona – Kľúčik Zlatá Farba”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *