Personalizované Poháre na Whisky Set Specials + Kamene, Tácky

(1 recenzia zákazníka)

59.00 

  • Poštovné zadarmo nad 79€ !
  •  Až 60 dní na vrátenie
  •  Bezpečná platba

Poháre na whisky v súprave Specials vám dáva dokonalý priestor na obdarovanie niekoho, na kom vám záleží. Spája v sebe osobný odkaz v podobe gravírovania, kvalitné talianske sklo a luxusné prevedenie v drevenom boxe na mieru. Takýmto darčekom potešíte aj tých najnáročnejších gentlemanov.

Poháre na whisky s monogramom či logom

Ku gravírovanej karafe sa dokonale hodia aj poháre s podobným motívom. Vychutnať si svoj obľúbený nápoj z kvalitného skla je samo o sebe zážitkom. Teraz ho môžete umocniť napríklad osobnými iniciálmi na pohároch, ktoré len dotvoria majestátnosť a veľkoleposť darčekového boxu.

Chladiace kamene

Chladiace kamene sú na trhu už roky. Hoci sa na Slovensku ešte veľmi nerozšírili, patria medzi povinnú výbavu lepších barov vo svete a svoje miesto si pomaly nachádzajú aj v domácich baroch. Ich výhodou je, že nápoj udržiavajú chladný dlhšiu dobu ako ľad a zároveň nápoje neriedia. Chuť vášho obľúbeného nápoja tak bude stále dokonale čistá a koncentrovaná presne tak, ako si ho pripravíte.

Drevené tácky pod poháre

Aby sme ešte viac spríjemnili vaše chvíle pri popíjaní vášho obľúbeného nápoja. Do sady sme pridali aj drevené tácky s vašim vlastným monogramom, aby poháre ešte viac vynikli. Poháre môže s kľudom položiť aj na drahý mahagónový stôl. Tácky sú povrchovo upravené voskom, aby odolali občasnému návalu, napríklad kvalitného rumu.

Osobný drevený darčekový box

Celú súpravu sme pripravili tak, aby bola darčekom sama o sebe a nepotrebovala žiadne ďalšie balenie. Drevený darčekový box je vystlaný hoblinami. Tie podčiarkujú charakter celého balenia. Každý kúsok súpravy má svoje presné miesto, kam dokonale zapadne, a to vrátane detailov, ako sú napríklad chladiace kamene.

Táto súprava môže byť dokonalý osobný darček pre muža či ženu k špeciálnym udalostiam, výročiam či napríklad ako darček na Vianoce.

Set obsahuje tieto prvky:

  • 2 x Pohár na Brandy či Koňak 296 ml (Vyrobené v USA)
  • 6 x Chladivé Kamene (Biely Mramor)
  • 2 x Drevené Tácky pod Poháre
  • 1 x Darčekový Drevený Box

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg

1 recenzia k Personalizované Poháre na Whisky Set Specials + Kamene, Tácky

  1. Iveta (overený zákazník)

    Veľmi elegantné a vkusné produkty, dobré balenie, úplná spokojnosť

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *