Personalizované Chladiace Kamene Mramor 9 ks

10.00 

Na sklade

 €
  • Poštovné zadarmo nad 79€ !
  •  Až 60 dní na vrátenie
  •  Bezpečná platba

Chladiace kamene, často nazývané aj whisky stones na whisky v darčekovom balení vám dáva dokonalý priestor na obdarovanie niekoho, na kom vám záleží. Spája v sebe osobný odkaz v podobe gravírovania, recyklovaného mramoru. Takýmto darčekom potešíte aj tých najnáročnejších gentlemanov.

Chladiace kamene

Chladiace kamene sú na trhu už roky. Hoci sa na Slovensku ešte veľmi nerozšírili, patria medzi povinnú výbavu lepších barov vo svete a svoje miesto si pomaly nachádzajú aj v domácich baroch. Ich výhodou je, že nápoj udržiavajú chladný dlhšiu dobu ako ľad a zároveň nápoje neriedia. Chuť vášho obľúbeného nápoja tak bude stále dokonale čistá a koncentrovaná presne tak, ako si ho pripravíte.

Sada obsahuje tieto prvky:

  • Materiál kameňov: Mramor
  • 9 x Chladivé Kamene
  • Vrecko do chladničky

Návod na použitie: Pred použitím chladiacej kocky prepláchnite vo vode. Vložte ich do mrazničky a nechajte ich poriadne namraziť. Doba potrebná pre ideálne namrazenie sú 4 hodiny. Potom ich vložte do pohára a nalejte svoj nápoj. Nechajte ho chvíľu odstáť pre získanie správnej teploty a potom si ho už môžete náležite vychutnať.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.4 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Personalizované Chladiace Kamene Mramor 9 ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *