Expresné doručenie. Jednoduchá výmena či vrátenie.
Možnosť vrátenia tovaru do 60 dní.

Mini Košík

Otázky a Odpovede (FAQ)

Odpovede na Vaše otázky o drevených hodinkách!

Drevené náramkové hodinky sa môžu na prvý pohľad zdať ako každé iné náramkové hodinky. Museli vás však asi zaujať keď že čítate teraz tento článok. Drevené hodinky sú nadčasový kúsok, ktorý si ešte len buduje miesto na trhu ako aj mnoho ďalších hodiniek, no majú v sebe viac, ako akékoľvek iné hodinky. V tomto článku sa dočítate odpovede na všetky otázky o drevených hodinkách, ktoré sa Vám preženú hlavou, keď premýšľate o kúpe drevených náramkových hodiniek.

Sú Hodinky Vodotesné?

Hodinky majú povrchovú úpravu, vďaka ktorej im nevadí napr. bežný dážď, alebo pot. Hodinky však nie sú vodotesné. Do vody s nimi tak nedoporučujeme chodiť.

Je Drevo Použité na Hodinky Odolné? Nie sú Náchylné na Poškodenie?

Všetky naše drevené výrobky sú zhotovené z kvalitného kusu dreva, väčšinou sa jedná o Santalové, Ebenové, Orechové alebo Javorové drevo. Ide o prírodný materiál, ktorý má svoje špecifikácie. Pevnosťou a tvrdosťou sa určite nevyrovná oceli, alebo inému kovu, ale za to všetko doháňa svojou ľahkosťou a prírodnou krásou. Kedže má drevo prirodzené zafarbenie, nehrozí, žeby sa z hodiniek lúpala farba, alebo lak. Prototyp všetkých modelov hodiniek, bol pred sériovou výrobou testovaný niekoľko mesiacov a podrobovaný rôznym poveternostným podmienkam.

Je Možné Skrátiť Dĺžku Náramku Hodiniek?

Áno samozrejme. Jednotlivé články remienka je možné odobrať odstránením malých kolíkov. Pokiaľ si aspoň trochu zručný, zvládneš to sám. Pokiaľ nie, vyhľadaj hodinára, ktorý ti stým určite rád pomôže. Niektorý hodinári ale majú strach, že sa im hodinky polámu pri práci v takom prípade ho len ubezpečte, že hodinky sú dostatočne pevné. Návod na skrátenie remienka nájdeš TU.

Pokiaľ mi Hodinky Nebudú Sedieť, Môžem ich Vrátiť?

Áno, samozrejme. Pokiaľ zakúpiš drevené hodinky v našom e-shope, máš možnosť 60 dennej lehoty na vrátenie hodiniek v prípade, že z nejakého dôvodu ti nevyhovujú.

Sú Drevené Hodinky Vhodné pre Alergikov?

Všetky naše drevené produkty sú bez použitia chemikálií. Je ošetrené iba ekologickým olejom na povrchu. Drevo, ako prírodný materiál nedráždi pokožku. Kovové časti hodiniek sú z chirurgickej ocele bez pridaného niklu. Všetky naše produkty sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou alebo pre alergikov. Doteraz sme sa nestretli so žiadnou alergickou reakciou.

Ako sa starať o drevené hodinky
O prírodné drevo sa treba starať. Keď máte drevené podlahy, ošetrujete ich rôznymi čistiacimi prostriedkami....